Prague City Festival spustí předprodej na rok 2012

  • Prague City Festival spustí předprodej na rok 2012 Fotogalerie (19)
    • 17.06.2011
    • Tisk

    Už za necelé dva týdny bude pražské holešovické Výstaviště hostit první ročník Prague City …

    Sdílejte článek:

Už za necelé dva týdny bude pražské holešovické Výstaviště hostit první ročník Prague City Festivalu. Konkrétní termín konání akce je sobota 23. června 2011.

Festival mimo jiné představí hollywoodskou hvězdu Jareda Leto a jeho 30 Seconds To Mars, švédské rockery The Hives, cikánský punk v podání Gogol Bordello, americkou hip hopovou legendu House of Pain v původní sestavě, britské elektropopové Hadouken, stálici české scény Support Lesbiens, hvězdné DJe a řadu dalších.

Protože Prague City Festival podporuje také mladé talenty, rezervoval v line-upu i jedno místo pro vítěze Českého YouTube Festu, který pořádají hudební magazín iREPORT a Ochranný svaz autorský (OSA) ve spolupráci s českým Googlem.

Nejvyšší počet hlasů v soutěži, do níž se zapojilo na 27 tisíc uživatelů YouTube, získala pražská skupina Flattus, která tak 23. června stane po boku všech zmíněných hudebních ikon.

30 Seconds To Mars – Hurricane

 

Pro všechny, kteří si chtějí užít své oblíbené kapely v nejvyšším možném pohodlí, na ploše situované na streše Křižíkova pavilónu B s nejlepším výhledem na hlavní pódium a festivalový areál a s nápoji za zvýhodněné ceny, jde do prodeje limitovaná série VIP vstupenek za 2 390 korun.

V ceně je přístup do sekce stání u pódia, dárek v podobě vstupenky na pražský koncert koncert The Offspring nebo Ray Manzarek & Robby Krieger Of The Doors (dle vlastního výběru) a triko Prague City Festivalu pro letošní ročník.

Jak pořadatelé Prague City Festivalu uváděli už začátkem roku, chtějí vytvořit festival evropské úrovně po všech stránkách, takže to není jen o atraktivním programu, na který kladou důraz.

Stejně důsledně se věnují i bezpečnostnímu a technickému zázemí, a proto do Prahy přivážejí nejlepší dostupný zvukový aparát i nejstabilnější pódium a spolupracují s prvotřídními zahraničními profesionály. Hlavní scénu tak bude mít na starost dvorní produkční kapely Rammstein.

Kromě toho pořádají den před festivalem pod patronací Ministerstva vnitra, Generálního ředitelství záchranného hasičského sboru ČR „Profesionální zónu“, tj. sérii přednášek pro hosty ze státních institutů, které se budou věnovat nejen bezpečnosti ale také evropským trendům při pořádání kulturních akcí nebo technologickým standardům a kvalifikaci subjektů aktivních na poli live eventů.

Hadouken – Turn The Lights Out

 

Pro mimopražské návštěvníky je ve spolupráci s Českými drahami připraveno zvýhodněné jízdné. Po předložení vstupenky na Prague City Festival si můžou v distribučních místech sítě Ticketportal (zatím v Opavě, Olomouci a Havířově, o dalších místech se jedná) koupit zpáteční jízdenku na festival jen za 220 korun.

V pondělí 27. června v pravé poledne odstartuje předprodej vstupenek na příští ročník festivalu, který se odehraje 29. června 2012 a kde vystoupí i američtí Blink-182, kteří přeložili celé své letošní evropské turné na příští rok.

V první vlně budou lístky k dispozici v přednostním nákupu a s věrnostní (až 20ti procentní) slevou.

www.cityfestival.cz

The Offspring – Original Prankster

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze