Pipes and Pints vydají nové album a hledají nového zpěváka

  • Pipes and Pints vydají nové album a hledají nového zpěváka Fotogalerie (1)
    • 16.06.2011
    • Tisk

    Začněme u těch dobrých zpráv. Přes neúplný stav materiálu který máme připravený…

    Sdílejte článek:

Začněme u těch dobrých zpráv. Přes neúplný stav materiálu který máme připravený na novou desku, jsme podepsali její budoucí vydání s labelem IHP Records (I Hate People). Máme z toho obrovskou radost a je to pro nás velký kopanec k jejímu zdárnému dokončení. Pro ty kdo neví, IHP je record label vlastněný legendárním mecenášem punkrocku Andre Bahrem s centrálou v Německu a je rozhodně vedoucí stájí žánru v Evropě.

Andre je bývalým spolumajitelem a zakladatelem PLY records (People Like You), kde se však nepohodl ohledně budoucnosti kudy se má label podobného žánru ubírat. Jsme rozhodně stejného názoru i stejných vizí a na spolupráci se nesmírně těšme. O stavu desky a jejího vydání vás budeme průběžně informovat.

Horší zprávou je že náš stávající zpěvák Mike se rozhodl odehrát ještě letní festivaly následujících 3 měsíců a poté nás opouští. Hlavním důvodem je že v už sobě nenachází dost sil a nadšení pro ježdění po koncertech a taky trochu stesk po domově. Přes to že z jeho rozhodnutí nadšení nejsme a udělali jsme vše pro to abychom i nadále mohli fungovat, plně ho respektujeme a přejeme mu hodně štěstí. Podobnou situací ovšem neprocházíme prvně a rozhodně se nenecháme ničím zviklat. Vybavení spoustou nových songů připravených k dokončení a plnou podporou labelu IHP se vrháme do hledání nového člena, který rád naskočí do řítícího se rychlíku Pipes and Pints a s chutí se s námi pustí do dalšího cestování, hraní a skládání.

A proto, Pipes and Pints vyhlašují konkurz na zpěváka!

Máš perfektní (rodilou, nebo tak znějící) angličtinu, jsi schopný si psát texty, máš hlas co láme andělům křídla a nutí skály plakat, muzika je pro tebe vším a máš za sebou nějaké ty zkušenosti? Snažíš se už spoustu let rozjet kapelu která jezdí turné po celém světě a hraje headline na zajímavých festivalech po celé Evropě? Snažíš ses dostat svojí muziku mezi lidi u labelu zvučného jména? Bylo hraní v kapele vždy to jediné co jsi chtěl dělat, ale nikdy jsi nedostal tu příležitost? Nebo jsi již podobně fungující kapelu měl, ale z nějakého důvodu o ní přišel? Ideály punku, GNWP a solidarita ti nejsou cizí pojmy? Pojď do toho s námi. Nabízíme spoustu muziky a nadšení, rovnocenný podíl v kapele, smlouvu na novou desku s IHP Records, booking turné a festivalů, zkušebnu a zázemí v Praze. Připadáš si teď jako ve snu? My taky. Pošli nám něco o svojí osobě a reference na předešlou práci (muziku, fotky, videa) na pipesandpints@email.cz Budeme se těšit.
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.