Proslulý open air festival Okoř se vrací! Vstupenky jsou již v prodeji

  • Proslulý open air festival Okoř se vrací! Vstupenky jsou již v prodeji
    • 11.06.2011
    • Tisk

    Legenda se vrací! Jednodenní hudební open air festival Okoř v malebném prostředí…

    Sdílejte článek:

Legenda se vrací! Jednodenní hudební open air festival Okoř v malebném prostředí u stejnojmenné zříceniny hradu letos bude. Po jednoroční přestávce se tak vrací na scénu jeden z neoblíbenějších festivalů, který byl vždy několik let nazpátek zcela vyprodán. Jeho jedenáctý ročník slibuje skvělou zábavu.

Důvodů, proč se těší tak velké oblíbenosti je hodně. Nejdůležitějším je určitě pečlivě volený program, krásné a nadmíru příjemné pohodové prostředí, péče o všechny návštěvníky (i ty nejmenší), dobrá dostupnost k Praze, atd. Letos na počest obnovení tradice se dala dohromady i věhlasná dámská kapela Panika, která zde odehraje po dlouhých letech exkluzivní koncertní vystoupení. Těšit se můžete i na Chinaski, Nightwork, Tomáše Kluse, Xindla X, Eddie Stoilow, Vypsanou Fixu, Čechomor, Gipsy.cz, Debbi a Dědu Mládek Illegal Band.

Jedenáct hvězdných jmen vystoupí na jedenáctém ročníku open air festivalu Okoř, který se bude konat v sobotu 20. srpna. Pozor! Vstupenky budou v předprodeji od 1.června v předprodejní síti Ticketportal. Na základě zkušeností z minulých ročníků, doporučujeme včasnou a navíc finančně zvýhodněnou koupi. Nezapomeňte, že počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Ceny vstupenek: v předprodeji od 1.6. do 10.7. za 350,– Kč, v předprodeji od 11.7. do 19.8. – 400,– Kč, na místě v den konání festivalu od 13 hod (pokud budou k dispozici) za 450,– Kč.

Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na festivalokor.cz .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.