The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show

  • The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show Fotogalerie (1)
    • 11.06.2011
    • Tisk

    Šest metrů v průměru má obří světelný “tubus”, který vyroste do mnohametrové výšky na hlavním pódiu Open Air Festivalu. Unikátní efekt doplní dvojice obřích LED obrazovek a stovky světel.

    Sdílejte článek:

Celou tuhle show přiveze celá kolona kamionů kvůli vystoupení britské legendy taneční hudby The Chemical Brothers. Páteční festivalovou noc na letišti v Panenském Týnci zazáří všemi barvami i díky audiovizuální show k aktuální desce “Further”. Ke každé skladbě mají totiž “chemici” připravenou filmovou sekvenci. Autory vizuální části koncertního vystoupení The Chemical Brothers jsou lidé, kteří pomáhali s návrhem scény například DJe Tiesta. Dobrou zprávou pro fanoušky je, že na tuhle audiovizuální parádu se mohou podívat v přepočtu stále za 495 korun – díky akci 1 + 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu. Od 10. 6. pak vstupenka v rámci stejné akce vyjde na 545 korun, v rámci klasického předprodeje na 1090 Kč.

Několik desítek hustě popsaných stránek s vizualizacemi, tak vypadá “rider” The Chemical Brothers. Jen studiem těchto podkladů strávili festivaloví “inženýři” dlouhé hodiny. Kromě krystalického zvukového aparátu, velkého pódia a neuvěřitelných vizuálních efektů přidávají The Chemical Brothers ke svým požadavkům i několik zajímavostí. Jednou z nich je, že kapela spotřebuje až 60 ručníků. “Kluci jsou ale sympaťáci, v rideru mají výslovně uvedeno, že i oni jsou prostě jen obyčejní lidé,” usmívá se šéfka dramatugie festivalu Milena Palečková. “A fakt je, že v šatně chtějí The Chemical Brothers ochutnat české pivo, žádné britské cidery,” dodává.

Fanoušci SKA budou mít důvod zatleSKAt. Dočkají se totiž hvězdné formace Polemic, která nahradí v programu Tři sestry. Kapela Tři sestry totiž musela s politováním oznámit, že své plánované vystoupení na Open Air Festivalu ruší: „Vzhledem k ostatním aktivitám členů skupiny Tři ses­try se nepodařilo sladit termíny s plánovaným vystoupením na Open Air Festivalu 2011,“ vysvětlují Tři sestry.

Štáb festivalové Open TV si tentokrát dal dostaveníčko se slovenskými No Name. Hvězdná kapela našich slovenských bratří se chystá vystoupit i na Open Air Festivalu. Co si připravila nového a jak bude vypadat jejich show? Odpovědi se dozvíte na webových stránkách openairfestival.cz nebo na facebook.com/o­penairfestival.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.