Sonisphere s Iron Maiden už zítra na Výstavišti!

Festival Sonisphere jako jedna z prvních velkých festivalových vlaštovek hlásí, že už tuto sobotu na Výstavišti v Praze otevře své brány. Přivítá návštěvníky, kteří se už nemohou dočkat vystoupení Iron Maiden a dalších hvězd.

Festival Sonisphere odstartuje v sobotu 11. června v 11:50, kdy poprvé sáhnou do strun čeští Debustrol. Následovat je budou postupně Duff Mc Kagan z kapely Loaded, Misfits, Kreator, Cavalera Conspiracy, Mastodon, In Flames a Korn a nakonec Iron Maiden, kteří odehrají svůj plnohodnotný koncertní set.

V 11 hodin se pro návštěvníky otevře jak areál, tak přilehlé stanové městečko. Organizátoři zdůrazňují: „Jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli pro přesun do Prahy. Česká metropole nabízí vše, co původně anglický festival potřebuje a je navíc mnohem lépe dostupná všem fanouškům nejen Iron Maiden“. Stejně tak Iron Maiden se na Prahu opravdu těší, neboť mají v živé paměti své poslední vystoupení a prohlašují, že se jim naposledy v Praze moc líbilo.

Další podrobnosti, informace o dopravní dostupnosti a časovém rozvrhu jednotlivých vystoupení naleznete na www.cz.sonisphe­refestivals.com. Informace o vstupenkách najdete na www.ticketpro.cz.

IRON MAIDEN * KORN * IN FLAMES * MASTODON * KREATOR * CAVALERA CONSPIRACY * MISFITS * DUFF MCKAGAN’s LOADED * DEBUSTROL

SONISPHERE Festival 2011

Sobota 11. června 2011

Výstaviště – Praha Holešovice

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.