DJ Witch & Nitronic pokřtí novou desku v klubu Venue

  • DJ Witch &  Nitronic pokřtí novou desku v klubu Venue Fotogalerie (30)
    • 08.06.2011
    • Tisk

    Poslední červnový pátek bude pražký klub Venue (bývalý Kostel) patřit velkolepé mega party…

    Sdílejte článek:

Poslední červnový pátek bude pražký klub Venue (bývalý Kostel) patřit velkolepé mega party. 24. června se tam na jednom pódiu představí DJ Wich & Nironic, bude se křít Nomad 2 a vystoupí celá řada hostů.

Headlinerem večera bude už zmíněná dvojice DJ Wich & Nironic, kteří tu pokřtí své nové album Nomad 2. Tuto legendární partu není potřeba sáhodlouze představovat.

Deska Nomad 2obsahuje 21 našláplých tracků. Novinku ve Venue klubu vypustí oficiálně do světa společně se spoustou hostů jako jsou LA4, Ektor, C Monts, Emdee a další.

Na akci se bude prodávat i oficiální merchandise k desce včetně pěti typů samolepek a buttonů „The Long Way Home“.

Součástí programu je i exkluzivní showcase od Indy&Wich vs. KMBL plus LA4. Indy představí tracky z nové desky a LA4 pak z poslední sólovky Gyzmo.

Za gramce se postaví DJ Wich a Rae (Clou) bude tuhle našláplou show doplňovat živými bubny.

Během večera se dále můžete těšit na vystoupení MAAT, kteří představí show z nejnovějšího počinu ALL – IN, ale také nové tracky z připravované desky. Záda jim bude krýt „pan producent“ Emeres. S tím vystoupí také Jay Diesel, který na místě pokřtí nové EP.

Navíc Emeres a Fosco Alma + DJ LU2 představí exkluzivní živou show. Tu předvede i jedna z nejlepších breakdancových skupin v Evropě – NGS. Tihle frajeři už tancovali s takovými jmény jako třeba Black Eyed Peas nebo Yemi AD.

Black Eyed Peas – I Gotta Feeling

 

Dalším hřebem večera se stane křest PVP Labelu. Jedná se o nový fresh label, pod který spadají taková jména jako Wich, Indy/KMBL, Rybičky 48, Dramatikz a další.

Všichni jmenovaní si přijdou přiťuknout na další úspěchy. Dalším lákadlem budou speciální slevy na CDs, trička a další vychytávky.

A co se odehraje v dalších patrech neobvyklého klubu Venue, který je přímo v kostele sv. Michaela?

Ve 2. patře najdete VIP Zone s rautem, Xbox, vlastním barem a nejlepším výhledem přímo na podium. Ve 3. patře Chillout Zone, kde bude možné se pokochat výstavou fotek a obrazů, zahrát si poker, na chvíli si odpočinout od party, pohodlně se usadit a sledovat promítání snowboardových a extremních filmů od vypečené party Porno Crew.

Fotky bude vystavovat jedna z nejuznávanějších fotografek, která se proslavila po celém svetě – Alžběta Jungrová. Ta se také postarala o cover a booklet Nomad2. Obrazy pak budou pocházet z dílny mladého umělce Craba. Jeho crazy barevné věci vás jednoduše dostanou.

Ve 4. patře se můžete těšit na taneční jamming se spoustou cen.

Vstupné je 100 korun v předprodeji a 150 korun na místě. VIP vstupenky je možné pořídit za 250 korun v předprodeji a o stovku dráž na místě. Předprodej zajišťuje síť Ticketstream.

Rybičkyy 48 – OOOU

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.