Představujeme Sandru Rosovou

  • Představujeme Sandru Rosovou Fotogalerie (20)
    • 05.07.2009
    • Tisk

    Šestnáctiletá Sandra Ros (dříve známá jako Sandra Bell), zpěvačka a modelka, po dvou letech pilné práce vydala své debutové album Trendy. Album obsahuje jedenáct autorských skladeb a zahrnuje několik hudebních žánrů. Sandra zpívá o věcech, které jí nejsou lhostejné, a proto na CD najdete i song Nechci lhát – proti testování na zvířatech.

    Sdílejte článek:

 
Sandra Rosová pochází z malé obce na Ostravici. Jejím dětstvím byla Liduška, balet a zpěv. A také modelingová škola, už jako malá se procházela po molech na módních přehlídkách. V deseti se rodina přestěhovala do Prahy, kde Sandra prošla modelingovou školou Lamberti and Garccia, tady se naučila pracovat před objektivem. Je to práce tvrdá a náročná, ale stejně si ji zamilovala. Ani se zpěvem se nerozloučila. Ve dvanácti letech začala chodit na soukromé hodiny.
V květnu roku 2005 vyhrála Sandra titul první ViceMiniMiss Varyáda v Karlových Varech. Jako volnou disciplínu zpívala píseň od zpěvačky Heidi Janků Tahity. Na ten aplaus nikdy nezapomene a v tu chvíli se chtěla stát zpěvačkou. Ve třinácti letech nazpívala svou první písničku od velkého vzoru a amerického miláčka Hillary Duff Hey Now. Sandřinou největší láskou je pop a proto se z ní nikdy nestane žádná rockera nebo rapperka.
Sandra vydala singlové album Chocolate (2007) a natočila klip ke stejnojmennému songu. V témže roce ještě přišlo singlové CD Ve snu budem lítata k tomu také videoklip. V roce 2008 následovala deska Trendy.
V letošním roce byla Sandra vybrána do soutěžeStars at Sea. Prošla přijímacím pohovorem s manažerkou Deann Foltz, která cestuje po celém světě a vyhledává talenty. Ročně vidí a slyší kolem sta tisíce mladých lidí a mnohým z nich otevřela cestu do amerického show businessu. Dvacet let bylo její jméno spojeno se soutěží Miss USA, založila jednu z prvních agentur zabývajících se modelingem a talent scoutingem. Patří do štábu The Global Stars Network, což je síť modelek, herců, režisérů, agentů, manažerů a dalších pracovníků v show businessu. Tato organizace pořádá řadu konkurzů, na kterých se adepti budoucí slávy mohou představit v oborech jako je modeling, tanec, zpěv, monolog a přesvědčit přítomné „lovce talentů“ o své dokonalosti. Dvakrát ročně se tyto konkurzy konají na výletní lodi, která krouží po Karibiku. Právě pro vystoupení na Stars of Sea se v současné době Sandra – nyní už Sandra Ros (pod tímto jménem startuje svou novou uměleckou dráhu v USA) pod supervizí Deann Foltz připravuje. Podle slov její americké manažerky má dobré šance uspět.

Sandra před odjezdem začala točit i nové CD, které tentokrát připravuje ve studiu nejlepšího producenta, který se u nás moderní taneční hudbě věnuje, a sice Dana Hádla. V práci v Hádlově studiu bude průběžně pokračovat během podzimu.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze