Suzanne Vega a Čechomor ve Žlutých lázních

  • Suzanne Vega a Čechomor ve Žlutých lázních Fotogalerie (18)
    • 02.07.2009
    • Tisk

    V rámci svého turné zavítá 22. července populární seskupení Čechomor do 02 žlutých lázní. Budou mít exkluzivního hosta – doprovodí je slavná americká písničkářka Suzanne Vega. Koncert zároveň podpoří tělesně handicapované. Začátek koncertu je v 19:00.

    Sdílejte článek:

  
„Jsme velmi rádi, že po loňském úspěšném koncertu s Divokým Billem, se Čechomoropět vrací do areálu O2 žlutých lázní. Tentokrát zahraje po boku proslulé americké písničkářky Suzanne Vega, která se v lázních představí vůbec poprvé,“ řekl Libor Votruba, předseda provozovatele O2 žluté lázně.
Koncert, který se koná v rámci turné Kooperativa Tour 2009, začne v 19 hodin na velkém pódiu na travnaté pláži. Návštěvníky čeká během následujících tří hodin naprosto jedinečný zážitek. Ačkoliv má za sebou Suzanne Vega tisíce koncertů po celém světě, dosud nikdy nevystupovala společně s jinou skupinou ze střední Evropy. Do areálu O2 žlutých lázní dorazí se svými kolegy Gerry Leonardem a Michaelem Viscegliou. Kromě Prahy se hudebníci zastaví také v Lokti a šňůru koncertů zakončí 23. července ve Žďáru nad Sázavou.
„Tento projekt jsme plánovali poslední tři roky – Suzanne Vega je vynikající zpěvačka, jejíž hudební projev je velmi blízký tomu, co hrajeme. Proto jsme rádi, že se nám letos konečně podařilo domluvit společné termíny,“ říká Karel Holas, člen skupiny Čechomor.
Společné vystoupení Čechomoru a Suzanne Vega má také charitativní podtext – výtěžek z prodeje propagačních materiálů podpoří sdružení Pomocné tlapky, které vychovává a cvičí psy pro tělesně handicapované lidi. „Spojení Čechomoru s Pomocnými tlapkami se po více jak dvou letech ukázalo být dobrou volbou. Vážíme si toho, že světová hvězda jakou je Suzanne Vega, přijala pozvání a společně s Čechomorem podpoří tento charitativní projekt,“ uvádí Milan Medek z pojišťovny Kooperativa, která Pomocné tlapky podporuje už šestým rokem.
Vstupenky v předprodeji Ticketstream za 590 Kč, na místě za 650 Kč.
O2 žluté lázně jsou unikátní přírodní areál, rozkládající se na břehu Vltavy v Podolí na ploše tři a půl hektaru. Od počátku roku 2005 se proměnilo v multifunkční sportovní a relaxační centrum určené všem věkovým kategoriím, které dnes již funguje celoročně. Denní kapacita areálu je zhruba osm tisíc návštěvníků. K dispozici je zde 2500 krytých míst na občerstvovacích terasách, dalších 250 jich nabízejí tři restaurační zařízení, k dispozici jsou dva Modré bary, tančírna i rybí gril. Bohaté sportovní možnost: beachvolejbal, fotbal na písku, pétanque, dračí lodě, stolní tenis, nohejbal, bouldering, exteriérové šachy, v provozu je půjčovna šlapadel i motorových člunů a inline bruslí. Nabízí mladým lidem z Prahy a okolí prostor k setkání a možnosti bohatého sportovního a kulturního vyžití.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze