Kmotrem CD Cartonnage je "hvězda" Hanebných panchartů

  • Kmotrem CD Cartonnage je "hvězda" Hanebných panchartů Fotogalerie (4)
    • 31.05.2011
    • Tisk

    Třetí řadová deska Cartonnage dostala název I'm Not Your Computer a vyšla v úterý 24. …

    Sdílejte článek:

Třetí řadová deska Cartonnage dostala název I'm Not Your Computer a vyšla v úterý 24. května. Komorní oslava a večírek se konaly v útulném prostředí stylového klubu 2. patro v pražské Dlouhé ulici, kam měli přístup jen nejvěrnější fanoušci skupiny, její přátelé a spolupracovníci.

Večírek zahájili DJs Ananas a Popshot, které úderem 22té hodiny na pódiu vystřídala (toho večera „duhová“) Vanda Choco a Armin Effenberger. Po úvodní skladbě „Attention Please“ duo všechny zúčastněné navnadilo na nové album ještě kousky „I'm Not Your Computer“, „Running“ a „Bravo Viva“.

Pak už byl na pódium přizván kmotr.

„Dámy a pánové jsme strašně rádi, že si ve svém nabitém programu našel skulinku, aby přijel do Prahy pokřtít naše nové album. Prosím, přivítejte hvězdu filmu Hanebný pancharti, pana Arsiera Queen of Diamonds,“ uvedla ho Vanda Choco a k údivu publika na pódium nakráčel čtyřnohý krasavec, kterého si opravdu vybral sám Quentin Tarantino, aby sekundoval Bradu Pittovi v už zmíněném snímku.

Přestože se Arsi po celou dobu slavnostního křtu choval vskutku důstojně, dort, na kterém byl vyobrazen obal desky I'm Not Your Computer, před ním raději schovali a rozkrojili až v jeho nepřítomnosti.

Nové album Cartonnage je tak oficiálně venku. A na co se můžete těšit teď?

„Je to pokračování našeho synth-popového příběhu. Synt'áky, drum machiny, samplery, vokodéry a jiné hračky nám celý tři roky dělaly společnost. Byly chvíle, kdy se nám plkalo parádně a tyto okamžiky jsme zaznamenali. V electronické hudbě je čas i prostor si s těmito hračkami povídat a poznávat je. Jsou vesmírný, stejně jako sexy,“ přibližuje novinku tandem Vanda-Armin, který k jejímu vydání vypustil do rozhlasového éteru singl „Don't Stop“.

Pokud si chcete novinku poslechnout i naživo, pak máte možnost nejen na vybraných letních festivalech, ale 6. července také v pražském klubu SaSaZu, kde budou Cartonnage hosty legendárních Underworld.

www.cartonnage.cz

Cartonnage – Curiously Connected

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.