Krásná Fergie získala další ocenění - tentokrát za parfém

  • Krásná Fergie získala další ocenění - tentokrát za parfém Fotogalerie (6)
    • 30.05.2011
    • Tisk

    Zpěvačka Fergie, která je bezpochyby fyzicky nejatraktivnějším členem formace Black Eyed …

    Sdílejte článek:

Zpěvačka Fergie, která je bezpochyby fyzicky nejatraktivnějším členem formace Black Eyed Peas, koncertuje a točí desky jako sólistka, ale také hostuje jiným umělcům a v neposlední řadě se umisťuje na předních příčkách nejrůznějších anket hodnotících ženskou krásu. Teď si připisuje další úspěch.

Fergie získala v Lincolnově centru v New Yorku od společnosti Fragnance Foundation cenu Fifi pro nejlepší parfém za vůni Outspoken.

Tento parfém je tak zatím nejúspěšnější vůní značky Avon. Podle Fergie je cena spolu se žlutými šaty značky BCBG Max Azria, které si vzala u příležitosti jejího převzetí na sebe, jen třešničkou na pomyslém dortu. Touží být hlavně úspěšná jako sólová zpěvačka.

„Ani v těch nejdivočejších snech se mi nezdálo, že by se to mohlo stát,“ uvedla. „Mým cílem bylo sólové album. Byl to můj sen od dětství a cesta za ním byla dlouhá,“ řekla Fergie.

Fergie – Live And Let Die

 

Šestatřicetiletá zpěvačka o sobě prohlásila, že si libuje v pozlátku, půvabu a oblékání, zvlášť ráda si hraje s kosmetickými výrobky, díky kterým může měnit svůj vzhled. Doma ale prý obvykle chodí bez make-upu.

S parfémy je to jiné. Od jak živa je má ráda. Jako teenager nějakou dobu nosila pánskou vůni Drakkar Noir, protože jí připomínala bývalého přítele, a Poison od Diora, protože ho spojila s textem oblíbené písně.

Druhý parfém, který vytvořila Fergie, má název Outspoken Intense a bude k dispozici v říjnu. Jednou z hlavních složek vůně je kumquat (miniaturní pomeranč). Stačil jediný závan a hned si přivezla kumquat do své zahrady v jižní Kalifornii. „Můj otec je pěstoval a naučil mě, jak se loupou,“ říká zpěvačka.

Fergie hodlá svou novou roli v kosmetickém průmyslu dál využít. Chce zjistit, odkud berou ostatní návrháři, výrobci voňavek a celebrity inspiraci.

Stejnou cenu (ale v jiných kategoriích) jako ona získaly taky herečka a modelka Halle Berry a zpěvačka Mary J. Blige.

Fergie – Clumsy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze