Festival Mighty Sounds potvrdil reggae headlinery

Festival Mighty Sounds doplnil sestavu o silná reggae jména. Čerstvě oznámenými interprety jsou jamajští Israel Vibration a u nás oblíbený Anthony B.

Legenda roots reggae Israel Viration se zformovala už v roce 1977 poté, co se její členové potkali v raném věku v rehabilitačním centru, protože všichni tři prodělali dětskou obrnu. Díky této skutečnosti vznikla na konci sedmdesátých let jedna z nejúspěšnějších roots kapel na světě.

Legendu doplní Anthony B, který rozhodně patří do top 5 reggae zpěváků současnosti a na festival přijede představit i své zatím poslední album z tohoto roku Rasta Love.

Mighty Sounds tak potvrzuje pověst jednoho z mála českých festivalů, které každoročně nabízí víc zahraničních než českých interpretů. Nejen proto je tato akce u nás výjimečná. Reggae interpreti doplňují už oznámené Anti-Flag, Pennywise, The Skatalites nebo Madball.

Festival kromě hudby znovu nabídne i celou řadu divadelních souborů, performerů nebo workshopů a také DJs stage, která rozšiřuje jeho žánrový záběr.

Na Mighty Sounds bude také opět možnost zahrát si fotbal nebo nohejbal a znovu je připravena i celá řada dalších specialit v podobě adrenalinových sportovních exhibic, světelných instalací rozmístněných v areálu, klidových a relaxačních zón či dětského koutku.

Stejně jako loni se budou na festivalu zapalovat svíčky pro neziskovou organizaci Světlo pro svět a přispívat se tak bude na operace očí v Africe.

Lístky lze do konce června pořídit v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim za 820 korun. Od 1. července 2011 se jejich cena zvyšuje na 890 korun.

www.mightysounds.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze