Blonde Redhead vás v Lucerna Music Baru unesou do svého světa

  • Blonde Redhead vás v Lucerna Music Baru unesou do svého světa
    • 22.05.2011
    • Tisk

    Blonde Redhead je trio Kazu Makino, Simone Pace a Amedeo Pace. Jsou z New Yorku.

    Sdílejte článek:

Blonde Redhead je trio Kazu Makino, Simone Pace a Amedeo Pace. Jsou z New Yorku. Loni vydali své nové album. Jmenuje se Penny Sparkle.

Penny Sparkle je další zvrat v jejich již tak dobrodružné výpravě. Blonde Redhead byli vždy skupina, která se posouvala a inovovala s každým svým albem. Výsledek byl ale pokaždé ohromující. Jejich hudba je vždy inspirována stejnými emocemi, ale jejich vkus a způsoby jak tyto emoce zpracovat se neustále vyvíjejí. I když práce na aktuálním albu trvaly přes rok a Blonde Redhead byli nuceni pracovat hodně mimo svou úroveň pohodlí, podařilo se jim ve spolupráci s producentem Drew Brownem (Radiohead, Beck) a švédským duem Van Rivers and The Subliminal Kid (Henrik von Sivers and Peder Mannerfelt) natočit opravdu nádherné album.

Deska vznikala střídavě ve Stockholmu a v New Yorku a výsledkem velmi tvrdé práce všech, kdo se na albu podíleli, je 10 písní, které tvoří Penny Sparkle . Je to emocionální album plné diskrétních elektronických vln, svěžího a smyslného zpěvu a zajímavých zvuků, které nikdo nikdy předtím neslyšel. Zvukově zní album skvěle na každém stereu – což byl také cíl nahrávky. Blonde Redhead opravdu chtěli, aby byl zvuk perfektní na jakýkémkoliv typu zařízení.

Blonde Redhead svou krásnou věc Penny Sparkle úspěsně dokončili a Kazu říká : „Já vím, že jsme nikdy nepracovalli tímto způsobem, ale kdybych šel vrátit čas, udělali bychom to přesně stejným způsobem zas a znovu.“ A když je kapela se svou prací spokojena a cítí se šťastná, pak bychom měli být mi všichni ostatní taky.

Blonde Redhead vystoupí v Praze. Stane se tak 8.srpna v Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky budou ke koupi od 12.května. Za 450,– Kč + poplatky. V Ticketpro, Ticketstream a Ticketportalu. A na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,– Kč.

Více info na:

www.blonde-redhead.com
www.myspace.com/…londeredhead
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.