Sensation - nejslavnější taneční party se vrací do O2 areny

  • Sensation - nejslavnější taneční party se vrací do O2 areny Fotogalerie (13)
    • 18.05.2011
    • Tisk

    Tisíce návštěvníků z celého světa si ji v Praze užijí už za necelé dva týdny. Tentokrát ji …

    Sdílejte článek:

Tisíce návštěvníků z celého světa si ji v Praze užijí už za necelé dva týdny. Tentokrát ji zpěstří výpravná show Celebrate Life, aby spojila davy tanečníků v bílém.

Fedde le Grand, Sharam, Joris Voorn & 2000 and One, AN21 & Max Vangeli, Hardwell a nový Mr. White představují jména světových DJských hvězd, které provedou víc než 16 tisíc návštěvníků cestou plnou nejlepší house music současnosti.

Půjde o nezapomenutelný zážitek, díky kterému bude tato noc i letos zcela jedinečná. Přispět k tomu má scéna v podobě obří pyramidy, která bude oproti sousedním zemím pro pražskou Sensation speciálně zvětšena. Díky řešení scény se samotní návštěvníci stanou součástí celé show.

V prodeji už zbývá jen několik stovek vstupenek (včetně VIP). Pořídit si je můžete prostřednictvím sítě Sazka Ticket, na terminálech Sazka a.s., pobočkách České pošty, pokladnách O2 areny, a v síti Ticketportal.

Po čtyřech beznadějně vyprodaných ročnících i pátý s podtitulem Celebrate Life slibuje další unikátní zážitky.

Sensation je událostí, kde lidé ve vzájemné interakci prožijí inspirativní noc, kterou je hudebně provedou ti nejlepší DJ´s planety.

Vycházející DJská hvězda Hardwell vystoupí na pražské Sensation premiérově.

Dalším z headlinerů, který se postará o skvělý hudební zážitek, je Fedde le Grande. Od mezinárodního hitparádového hitu „Put Your Hands Up for Detroit“ z roku 2006 se plynule dostal na post jednoho z nejžádanějších houseových DJs planety, a dál úspěšně dobývá taneční parkety po celém světě. Přispěly k tomu i další hity jako „Let Me Think About It“ či jeden z posledních „Let Me Be Real“, které se držely v top desítce slavné hitparády MTV Dance Floor Chart.

Joris Voorn & 2000 and One byli jedním z opravdovch vrcholů na premiéře Celebrate Life v amsterdamské aréně v červenci minulého roku. Rychle si získali srdce návštěvníků Sensation po celém světě. Tito kluci vědí, jak ohromit dav svým typickým rukopisem, který je čistou směsicí houseové hudby, vyšperkované trochou funku, tech housu a groove tónů, jež dokážou pořádně zatřást s tanečním parketem.

Sensation poskytne opět i VIP vstupenky. Na ploše O2 areny vznikne luxusní VIP terasa s omezenou kapacitou, která nabídne několik barů s širokým sortimentem těch nejlepších nápojů, ale hlavně nejlepší výhled na Sensation show z prvních řad na stejné úrovni jako budou DJs.

Pro majitele VIP vstupenek bude připraven i speciální vchod do O2 areny, šatna zdarma, welcome drink a malé občerstvení.

Pro skupiny deseti lidí jsou k dispozici exkluzivní VIP stoly na jedné ze dvou luxusních VIP teras vybudovaných na taneční ploše. Exclusive table zahrnuje výhody jako vlastní VIP vstup, bottle service, finger food, osobní obsluha, šatna zdarma, exkluzivní výhled na show z prvních řad.

www.sensation.com

A to nejlepší na konec:

Party Sensation si můžete užít i zdarma! Stačí se zúčastnit SOUTĚŽE o vstupy na Sensation, kde odpovíte na otázky, které se bezprostředně týkají připravované akce, a mít trochu štěstí.

Ale máte na to už jen pár dní. Soutěž totiž končí 23. května 2011.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.