Posledním zahraničním hostem Prague City Festivalu jsou MC Rut

Prague City Festival ohlásil poslední zahraniční kapelu, která uzavírá program prvního ročníku této akce. 23. června na pražské Výstaviště dorazí i nastupující hvězda americké rockové scény Middle Class Rut.

Middle Class Rut jsou známí také pod zkratkou MC Rut. Na to, co řada kapel nedostane ani z kvanta nástrojů a hard disců, jim stačí jen kytara, bící a zpěv. Jen ve dvou dokážou Zack Lopez a Sean Stockham předvést takovou show, ze které posluchačům, konkurenci i kritice padají brady úžasem.

„Představte si bouřlivou okázalost Jane's Addiction kombinovanou s ryzím běsněním Rage Against The Machine. MC Rut dokazují to, co by v dvoučlenném obsazení němelo být vůbec možné,“ pěl na jejich výkony chválu prestižní hudební magazín Kerrang!.

30 Seconds To Mars – Hurricane

 

I když k dnešnímu dni tandem Lopez/Stockham vydal jen jediné album (No Name No Color, které vyšlo loni), předsakoval už na turné Social DistortionAlice In Chains a vystupoval po boku My Chemical Romance nebo Papa Roach. Zatím naposledy učarovali MC Rut Linkin Park, kterým budou v červnu otevírat několik koncertů.

Prague City Festival ale podporuje i české talenty, a proto se jeho pořadatelé rozhodli poslední místo pro českého interpreta poskytnout vítězi soutěže Český YouTube Fest, kterou pořádají magazín iREPORT a OSA ve spolupráci s českým Googlem.

Odborná porota v těchto dnech vybírá devět finalistů, pro které můžou od 18. května hlasovat čeští uživatelé YouTube. Jméno celkového vítěze, který 23. června stane po boku hvězd jako 30 Seconds To Mars, The Hives nebo Hadouken, se dozvíme 9. června.

S udělením posledních dvou míst pořadatelé Prague City Festivalu zveřejňují i finální časový harmonogram, který je k dispozici na webových stránkách.

Vstupenky se prodávají výhradně v distribuční síti Ticketportal.

www.cityfestival.cz

www.punxnotdead.cz

30 Seconds To Mars – From Yesterday

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.