Před Underworld v červenci v SaSaZu předskočí Cartonnage

  • Před Underworld v červenci v SaSaZu předskočí Cartonnage Fotogalerie (10)
    • 06.05.2011
    • Tisk

    Kultovní formace Underworld si pro své nadcházející pražské vystoupení, které se uskuteční …

    Sdílejte článek:

Kultovní formace Underworld si pro své nadcházející pražské vystoupení, které se uskuteční 6. července v klubu SaSaZu, zvolila dva zástupce české hudební scény.

Večer zahájí svou vyhlášenou audio-vizuální show electro-popové duo Cartonnage, jehož tvorba v minulosti zaujala i Mobyho.

Cartonnage na sebe poprvé strhli pozornost médií i posluchačů v roce 2008 albem Curiously Connected, za které získali cenu časopisu Filter a byli nominováni na ceny Anděl i Óčko TV. Jejich koncertní program v SaSaZu už ale bude tepat převážně v rytmu žhavé novinky I'm Not Your Computer, která vyjde v druhé půlce května.

Kolem půl jedenácté ovládnou pódium hlavní hvězdy večera… pánové Karl Hyde a Rick Smith z Underworld. Patří mezi fenomény elektronické hudby a na této scéně nepřetržitě bodují od roku 1996, kdy se vyšvihli do čela hitparádových žebříčků s megahitem „Born Slippy“ z „revolučního“ filmu Dannyho Boyla Trainspotting.

Svému početnému českému publiku, které na jejich vystoupení pělo chválu už nejednou, nabídnou Underworld průřez celou dosavadní kariérou i aktuální album Barking.

Na Underworld plynule naváže a v divoké jízdě bude pokračovat DJ John Cutler, který bude udávat tempo tanečnímu parketu v exkluzivním tříhodinovém setu.

John Culter patří aktuálně mezi nejžádanější české housové DJe. Pravidelně vystupuje na největších tanečních festivalech a opakovaně po boku světových hvězd. Od roku 2004 je také rezidentem největší evropské klubové tour Sexappeal.

Celý tento večer je naplánován jako afterparty Prague City Festivalu, který se uskuteční 23. června na Výstavišti a pro všechny návštěvníky SaSaZu mají pořadatelé ještě jednu dobrou zprávu…

Kapela reflektovala na jejich návrh a s ohledem na stále ještě nevyrovnanou ekonomickou situaci reagovala snížením základního vstupného. Standardní vstupenky jsou tak nově v prodeji jen za Kč 890,–.

Ti, kdo si lístky už pořídili za Kč 1 150,–, si je můžou buď nechat a získat k nim zdarma poukázku na příští ročník Prague City Festivalu (termín 29. června 2012) nebo uplatnit nárok na vrácení rozdílu částky v den a v místě konání koncertu.

www.sasazu.com

www.punxnotdead.cz

Underworld – Born Slippy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze