United Flavour zakončí turné v Lucerna Music Baru

  • United Flavour zakončí turné v Lucerna Music Baru
    • 09.05.2011
    • Tisk

    Úspěšné turné kapely United Flavour po českých a slovenských klubech, na kterém …

    Sdílejte článek:

Úspěšné turné kapely United Flavour po českých a slovenských klubech, na kterém propaguje album „Attitude“, se pomalu a jistě blíží ke konci. Závěrečným koncertem letošního jara bude vystoupení v pražském Lucerna Music Baru.

Novou desku Attitude plnou zajímavých mezinárodních hostů United Flavour vydali v březnu letošního roku.

Pověstná živelná show se španělskou zpěvačkou Carmen slavila úspěch ve čtrnácti městech v Čechách a na Slovensku. Většinu koncertů obohatili také hostující zpěváci a muzikanti. 17. května v Lucerna Music Baru kapelu podpoří hosté, kteří vystupovali v rámci tour nebo se podíleli na nové desce.

Z Německa dorazí zpěvák U-cee, z Paříže King Kalabash (Big Famili), dále nebude chybět senegalský tanečník a zpěvák Kaolack a saxofonista kapely Prago Union live band.

United Flavour se ve svém domovském klubu znovu objeví po dvou letech a navážou tak na sérii třech vyprodaných koncertů, která začala v roce 2007 na turné k debutové desce Unity.

Album Attitude vyšlo na labelu SubPub Records a nabízí sedmnáct tracků s velkým žánrovým rozpětím od reggae, dancehallu, world music po hip-hop, latino a soul. Na tvorbě desky se podíleli lidé čtrnácti národností.

Po zakončení klubového turné plánují United Flavour krátkou koncertní pauzu, ve které natočí nové videoklipy a načerpají síly na letní sezónu.

Kromě akcí v České republice se vydají také na zahraniční festivaly do Polska, Maďarska, Španělska a na Slovensko.

www.unitedflavour.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz