Zapojte se do soutěže Factory Summer Hit

  • Zapojte se do soutěže Factory Summer Hit Fotogalerie (7)
    • 24.06.2009
    • Tisk

    Už posedmé je tu soutěž Factory Promotion, největší hudební anketa léta – Factory Summer Hit. Česká veřejnost má možnost zvolit si svůj vlastní letní hit a pro hlasující je opět připraveno velké množství hudebních a jiných dárků. Soutěží se celé léto 2009.

    Sdílejte článek:

  
Sedm let anketa Factory Summer Hitkopíruje zájem o letní hudební hity v našem teritoriu. Zájem o hudbu bývá v letních měsících obvykle zvýšený, hudba se na nás hrne ze všech stran. Právě proto ji vnímáme mnohem intenzivněji. Zájem o anketu s letním hitem je už spoustu let vždy velký.
Pravidla soutěže:
Každý, kdo se dozví o anketě Factory Summer Hit 2009, může ovlivnit konečné pořadí svým hlasem. Anketa probíhá 95 dnů, od 21. června do 23. září 2009, kdy bude vyhlášen Factory Summer Hit 2009.
Hledání letního hitu se může zúčastnit kdokoli svým hlasováním na internetu nebo prostřednictvím SMS. Oproti jiným anketám a soutěžím se Factory Summer Hitu 2009 může každý zúčastnit kolikrát bude mít zájem, pořadatel neovlivňuje počet hlasování jedné osoby – čím častěji se zúčastníte, tím větší má vaše oblíbená skladba šanci stát se Factory Summer Hitem 2009 a vy větší šanci vyhrát některou z velkého množství cen. (Pro jednu skladbu však můžete hlasovat pouze desetkrát z vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla – ostatní hlasy pro tuto konkrétní skladbu nebudou započítány.)
Seznam skladeb bude opět celé léto průběžně doplňován novými a novými songy, není tedy konečný. Také bude průběžně zveřejňováno pořadí skladeb podle hlasování účastníků ankety.

**
Jak hlasovat pro Factory Summer Hit 2009?**

Přímo na internetu na www.factorytop40.cz: Stačí jen kliknout na vybraný song, který se objeví jako titul v subjectu odesílaného e-mailu. Nic víc nemusíte dělat, jen do e-mailu napsat vaše jméno, příjmení, adresu + PSČ, číslo mobilního telefonu. Toto pouze odkliknete a zašlete na náš e-mail, který se vám sám naprogramuje.
Hlasování prostřednictvím SMS: Napíšete SMS ve tvaru: FSHnázev hitu_vaše jméno, příjmení, adresu + PSČ a zašlete na číslo +420 737 507 7­27. SMS tedy v klidu můžete zaslat z pláže kdekoli na světě, kde uslyšíte svůj právě v té chvíli oblíbený hit.
Hlasování bude ukončeno 23. září 2009 – kdy bude zveřejněno pořadí a vyhlášen Factory Summer Hit 2009. Pro hlasující je připraveno v této chvíli obrovské množství dárků, které budou celé léto přibývat. Každý týden v neděli ve 24:00 systém uzavře hlasování pro uplynulý týden a vybere hlasující, kterým zašleme dárky.
Factory Promotion vám přeje nádherné léto 2009 a hodně štěstí ve hledání Factory Summer Hitu 2009.
Všechny důležité informace na www.factorytop40.cz
  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.