Milovice budou v půlce června hostit další ročník Votvíráku

  • Milovice budou v půlce června hostit další ročník Votvíráku Fotogalerie (25)
    • 27.04.2011
    • Tisk

    Multižánrový hudební festival Votvírák se uskuteční konkrétně v termínu od 17. do 19. června …

    Sdílejte článek:

Multižánrový hudební festival Votvírák se uskuteční konkrétně v termínu od 17. do 19. června na milovickém letišti Boží Dar. Půjde o jeho pátý ročník v pořadí.

K půl-kulatinám přijde popřát a publiku se představí celá plejáda českých a slovenských kapel a interpretů. Celkově se na třech festivalových pódiích vystřídá na 400 vystupujících.

K hlavním lákadlům budou patřit skupiny Monkey Business, Chinaski, No Name, Desmod, Wohnout, Mig 21, UDG, ale také interpreti jako Janek Ledecký, Miro Šmajda nebo Xindl X. Rockovou stage ovládnou formace Arakain, Harlej, Citron, Škwor, Doga nebo Visací zámek a Debill Heads.

Xindl X – Anděl

 

Na tradičně skvěle obsazené hip hopové stage budou fanoušky dlouho do noci bavit třeba Rytmus, PSH, Prago Union, Pio squad, Moja Reč nebo DJ Wich.

V pátek se otevřou brány Votvíráku už ve 13 hodin, v sobotu ještě o půl hodiny dřív. Program na jednotlivých podiích je rozplánovaný vždy nejméně do jedné hodiny ranní. Na hlavní program navazuje v partystanu rádia Hey festivalová rockotéka, kde bude zábava pokračovat až do ranního kuropění.

Letos Votvírák navázal spolupráci s nadací La Sophia, kterou vede herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová. Ta se dlouhodobě věnuje na různých úrovních charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc dětem. Na podiích Votvíráku se proto setkáte také s dětmi – vítězi soutěže Talent La Sophia.

Připraveny budou také adrenalinový kemp a herní zóna. Nebudou chybět ani pouťové atrakce u vstupu do areálu.

Velkým lákadlem je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, a to se slevou 80 procent z původní ceny. Velké množství vstupenek bude připraveno i letos ve zvláštní prodejně.

Votvírák bude také letos soutěžit o titul Čistý festival.

Vstupenky můžete koupit v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro.

www.votvirak.cz

Miro Šmajda – Smoke On The Water

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze