Lenny Kravitz: Když v Brně pršelo

  • Lenny Kravitz: Když v Brně pršelo Fotogalerie (4)
    • 23.06.2009
    • Tisk

    Americký rebel Lenny Kravitz vystoupil v pátek v Brně. Jeho slibovanou revoluci lásky trochu pokazily prvotřídní zápasy v bahně a působivá módní přehlídka pláštěnek. Rockerova sprška ale oproti tomu moc síly nepobrala… Přitom zrovna u Lennyho by člověk i v dešti očekával víc než „jen když kape“…

    Sdílejte článek:

Reputace energických koncertů se tak moc nepotvrdila. Diváky Lenny Kravitzrozbouřil paradoxně až v samém závěru koncertu, kdy ze svého hudebního rukávu vysázel trumfy v podobě hitů Fly Away, American Woman (říznuté floydovskou We Don’t Need No Education) a aktuálníLet Love Rule.

Na rozjásanosti publika se podepsala jak rtuť teploměru, tak i občasná zatuhlost kapely. Mezihry delší, než by se slušelo pak zabíjely v tu chvíli dobře rozjetý koncert. Pokud ale jde  o hudební stránku, nedá se toho Kavitzově bandu moc vytknout. Pověst zručných miltiinstrumen­talistů naplnil do posledního sóla, které už ale po sto pátém provedení taky nudilo.

 

Sečteno a podtrženo, na brněnském Velodromu Lenny Kravitz předvedl „pouze“ dobrý profesionální výkon, což je u muzikanta jeho formátu prostě málo.

 

Fotogalerie: Iva Marešová/ NetReporters.Org

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze