Nový singl Linkin Park zazní ve filmu Transformers

  • Nový singl Linkin Park zazní ve filmu Transformers Fotogalerie (12)
    • 21.04.2011
    • Tisk

    Linkin Park oznámili, že jejich nový singl “Iridescent” bude součástí filmu režiséra Michaela …

    Sdílejte článek:

Linkin Park oznámili, že jejich nový singl “Iridescent” bude součástí filmu režiséra Michaela Baye „Transformers: Dark of the Moon“, který se právě dokončuje.

Jedná se o novou verzi stejnojmenného songu z aktuálního alba Linkin Park A Thousand Suns. Třetí pokračování proslulé série Transformers bude mít celosvětovou premiéru 1. července letošního roku.

Pokračuje tak jedna z nejúspěšnějších kombinací muziky a filmu. Linkin Park se objevili už v obou předchozích Transformers, když “What I’ve Done” z jedničky zaznamenalo přes 3 miliony downloadů jen v USA a “New Divide” z druhého Transformers: Revenge of the Fallen překročilo dvoumilionovou hranici.

Obě skladby bodovaly na 1. místě v americkém žebříčku Modern Rock Radio a stejně tak patřily mezi nejhranější v našich rádiích.

Linkin Park – What I´ve Done

 

Joe Hahn z Linkin Park bude režírovat videoklip. Pořídil už i ten pro “New Divide". Obsahuje ukázky z filmu a zaznamenal víc než 78 milionů shlédnutí na YouTube.

Michael Bay si byl prý po poslechu „Iridescent“ naprosto jistý, že je to další trefa do černého. “První dva songy byly velké hity, tohle bude bezpochyby podobný případ”, vyjádřil se. Autor filmové hudby Steve Jablonsky k tomu dodal: “Michael a já hodně spoléháme na Linkin Park. Mají totiž obrovský cit pro přenesení své muziky na široké plátno”.

“Iridescent je zároveň pro všechny fanoušky velkým pódiovým zážitkem. Jsme tedy opravdu nadšení z toho, že se stane součástí třetích Transformers", doplnil Mike Shinoda.

Linkin Park pokračují s koncertováním v rámci A Thousand Suns World Tour. V Evropě se v průběhu léta objeví např. na Download Festivalu a The iTunes Festivalu v Británii. V září mají v plánu Japonsko a Jihovýchodní Asii.

Podrobnější informace můžete najít na:

www.linkinpark.com

www.transformersmovie.com

Linkin Park – New Divine

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.