Rocková legenda Blue Effect pokřtí 2DVD v Lucerně

  • Rocková legenda Blue Effect pokřtí 2DVD v Lucerně Fotogalerie (14)
    • 20.04.2011
    • Tisk

    Nové 2DVD československé rockové legendy vyjde už na začátku května. Dva roky práce, mimořádná …

    Sdílejte článek:

Nové 2DVD československé rockové legendy vyjde už na začátku května. Dva roky práce, mimořádná místa natáčení, speciálně vybraný repertoár, HD kvalita obrazu a 5.1 dolby digital zvuk jsou zárukou vysokého diváckého a posluchačského komfortu při poznávání skvělé hudby v unplugged podobě.

Na DVD Acoustic Radim Hladík, Honza Křížek, Wojttech a Vašek Zima sestavili program z největších „effectovských“, jiných českých a vybraných světových témat.

Nechybí skladby „Sun is so bright“, „Je třeba obout boty a pak dlouho jít“, „Má hra“, „Rajky“ nebo „Třiatřicet“, ale ani „Kuře v hodinkách“ nebo „Personal Jesus“ od Depece Mode či Hendrixova „Little wing“.

Netradiční pojetí koncertního DVD spočívá i v přechodech mezi jednotlivými prostředími (Plzeňskou synagogou, barokní kaplí ve Smiřicích a Balbínovou poetickou hospůdkou).

DVD Time přináší další nebo variantní koncertní nahrávky obohacené o mohutné medley, kde se mohou setkat Bedřich Smetana, Cream, Led Zeppelin, Růžový panter, Yes, Bob MarleyBob a Bobek.

Stěžejní náplní druhého disku je ovšem dokument o vzniku celého díla, o jeho natáčení, a v neposlední řadě o lidech. Kameraman Martin Štrba, zvukař Radim Hladík mladší, střihačka Olina Kaufmanová a řada dalších pomohla kapele přenést akustické kouzlo zajímavé muziky do v elegantním digipaku umístěné a téměř tříhodinové mimořádné události.

Blue Effect pokřtí své nové koncertní 2DVD Acoustic/Time na koncertě v pražském Lucerna Music Baru, který se odehraje v neděli 8. května.

Jako speciální hosté vystoupí Lenka Dusilová, Xavier Baumaxa, Jaroslav Svěcený a Clarinet Factory.

Blue Effect – Čajovna

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.