Depeche Mode přivezou svůj vesmír už ve čtvrtek

  • Depeche Mode přivezou svůj vesmír už ve čtvrtek Fotogalerie (70)
    • 23.06.2009
    • Tisk

    Zcela vyprodaný Eden uvidí a uslyší ve čtvrtek 25. června od 19:00 jednu z největších kapel současnosti Depeche Mode. Vezou nám ukázat svoji nejnovější desku s tajemnou atmosférou Sounds of the Universe.

    Sdílejte článek:

 
Depeche Mode (Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher), jedna z největších kapel současnosti, oznámila další termíny svého světového turné, které bude opět zahrnovat Českou republiku.
Mezi novými termíny jejich světového turné se objevil i pražský koncert plánovaný na 14.ledna 2010 do pražské O2 Arény. Vstupenky v ceně od 950 do 1500 Kč jsou už ke koupení ve všech prodejních místech Sazka a.s.
Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před třemi lety v rámci turné k jejich poslednímu albuPlaying The Angel. Trio Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 87 vystoupení, které viděly téměř dva milióny lidí.
O albu Sounds Of The Universe jsme vás už informovali, snad jenom pár slov pro připomenutí…
Na dvanáctém studiovém albu jako by se Depeche Mode vraceli do období, kdy stvořili Some Great Reward neboBlack Celebration. Mnohé naznačil už působivý singl Wrong s naléhavým zpěvem Davida Gahana. Chmurné vyznění skladby ještě podtrhují obrázky režiséra Patricka Daughtera, který je autorem skvělého klipu. Skupina ve studiu více experimentovala a natočila desku, která si temnou atmosférou nijak nezadá se dvěma zmíněnými zásadními alby. Potvrzují to ostatně reakce v médiích: „Album zaujímá v diskografii Depeche Mode výjimečné místo… Je to kompaktní celek kapely, která si mnohé prožila, přežila a přesto se dokázala semknout, když dojde na tvůrčí proces,“ napsal například Filter.
Novinka vyšla v několika formátech – od standardní CD verze, přes rozšířenou „deluxe“ edici s DVD s živou nahrávkou přímo ze studia až k dvojvinylu nebo k velmi speciálnímu boxu sestavenému ze tří CD, dvou knížek a DVD disku. Box set určitě potěšil hlavně skalní příznivce Depeche Mode, protože kromě normálního alba obsahoval také cédéčka s remixy a raritními demosnímky a DVD s dokumentárním filmem, rozhovorem s kapelou a jejím komentářem k albu a jeho nahrávání. Luxusní verze vyšla pouze v omezeném nákladu několika tisíc kusů.
Více informací na www.depechemode.com
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze