Společný jarní koncert chystají Five O´clock Tea a Medvěd 009

  • Společný jarní koncert chystají Five O´clock Tea a Medvěd 009 Fotogalerie (4)
    • 16.04.2011
    • Tisk

    O velikonoční sobotě vystoupí v pražském Rock café na společném koncertě Five O´clock Tea…

    Sdílejte článek:

O velikonoční sobotě vystoupí v pražském Rock café na společném koncertě Five O´clock Tea a Medvěd 009. Prvně jmenovaná kapela slibuje několik ochutnávek z připravovaného alba, naopak Medvědi budou prezentovat zejména svoje poslední a vcelku čerstvé album Pozdravuj. Celý večer odpálí úderem dvacáté hodiny mladá pražská formace Make No Sense.

Pražská energická partička Five O´clock Tea, jejíž muzika je o strojově přesných rytmech, chytlavých a ostrých kytarových riffech, houpavé base a hlavně o nespoutané energii, která díky dvojici frontmanů, lépe řečeno frontmana Fikyho a frontmanky Gygy, nenechá nikoho v klidu. Hudebně jsou 5OT mix všech možných stylů a vlivů, které se protínají v moderním zvuku světového rocku. Po loňském úspěšném turné s kapelou Divokej Bill 5OT dokončují práce na nové desce, která vyjde v průběhu letošního roku.

Koncem listopadu 2010 vydala parta Medvěd 009 dlouho očekávané album Pozdravuj. CD bylo natočeno ve studio Sono Records a hudební produkce se ujal Milan Cimfe. Výsledkem je zvukově i stylově pestré album, na kterém můžete najít vedle klasických medvědích vypalovaček i dosud neznámé jiné hudební polohy Medvědů. Kapela bude CD propagovat na jarním turné a samozřejmě i na dubnové zastávce v Rock Café.

Mladá pražská kapela Make no sense vznikla v roce 2008, od té doby si díky svižné melodické smršťi kytarového pop-rocku postupně získává další a další příznivce. Jejich koncertní nasazení je bezprostřední a energické. V průběhu roku 2009 se MNS úspěšně účastnili několika hudebních soutěží. V roce 2010 pak skupina vyhrála první místo ceny diváků v největší celorepublikové soutěži RGM live space 2. V dubnu tohoto „rocku“ jim vyjde nový singl Časoproudy, který je zpívaný v češtině a na příští rok plánují také plnohodnotné album. Let´s MAKE NO SENSE!

Vstup:

120Kč na místě

100Kč v předprodeji

(Předprodej probíhá v šatně klubu Rock Café, otevírací doba pro prodej vstupenek je následující: PONDĚLÍ: 15.00–19.00, STŘEDA: 15.00–19.00, PÁTEK:15.00–19.00)

Více informací:

www.5ot.cz

www.medved009.cz

www.makenosense.cz

www.rockcafe.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.