Kultovní snímek Dracula: Love Never Dies vás čeká v klubu Venue

  • Kultovní snímek Dracula: Love Never Dies vás čeká v klubu Venue
    • 16.04.2011
    • Tisk

    Klubový filmový projekt Jameson Cult Film Club se po veřejné projekci úsměvného sci-fi…

    Sdílejte článek:

Klubový filmový projekt Jameson Cult Film Club se po veřejné projekci úsměvného sci-fi Návrat do budoucnosti vrací k temnějšímu žánru, jímž se v listopadu 2010 poprvé otevřel českým fanouškům na palubě plné Vetřelců.

Psal se rok 1897, kdy britský horrorový spisovatel Bram Stocker zpracoval původní pramen mýtu o Draculovi a nejen příznivcům gothické kultury přiblížil temný příběh v románové podobě.

O sto let později, v roce 1992, nabylo jeho dílo pod taktovkou režiséra Francise Forda Coppoly fantastické a svůdné vizuální podoby, a Draculův osud tak ožil na filmových plátnech po celém světě. Mimořádný kinematografický skvost odměněný třemi Oskary (za nejlepší kostýmy, masky a střih zvukových efektů) vyniká i hereckým obsazením, kterému vévodí Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins či Keanu Reeves. Nyní, v době neustálé modernizace třetího tisíciletí, je po běžné dostupnosti filmu na DVD Coppolův mistrovský kousek v prodeji i ve vysokém rozlišení na BLU-RAY. Jak blíže, kvalitněji a skutečněji proniknout do temnotou opředené legendy impozantního knížete Draculy ? Vážení přátelé filmové klasiky a gotické mytologie! Osudný den nepředvídatelného setkání se samotným knížetem temnot se nemilosrdně blíží ! Již ve čtvrtek 21.4. se otevřou brány pekel a v děsivých útrobách Kostela sv. Michaela Archanděla u Staroměstského náměstí (dnes Venue music club, Michalská 29, Praha 1) povstane mocný Dracula se svou družinou z hlubin nejtemnějších bájů, aby vás na rozhraní života a smrti poctil svou děsivou společností a fatálním příběhem své oddané vášně. A to nejen prostřednictvím filmové projekce. . . Temný éter a famózní scenérie, které neodmyslitelně provází Coppolovo ztvárnění tragické legendy, vás obklopí horrorovou atmosférou nasáklou pachem krve a naplní pocitem všudypřítomného napětí přímo mezi chladnými zdmi historického kostela.

Kultovní snímek Dracula: Love Never Dies vám bude představen v originálním znění s tituky a ve skvělé kvalitě z BLU-RAY disku. Po projekci následuje vampírská zábava, která může za přítomnosti krvelačného knížete nabýt tisíce podob a neočekávaných rozměrů. Zaručit můžeme jen to, že namísto (či kromě) krve naplní poháry irská whiskey Jameson. Vydejte se vstříc kontroverznímu hrdinovi, jenž se pro nenaplněnou avšak nehynoucí lásku postavil na stranu Zla. Na jakou stranu se postavíte vy, zůstává jen na vaší volbě. Dorazit můžete vyzbrojeni česnekem, dřevnými kůly či stříbrnými kulkami. Vítáni ale budete i jako stoupenci krutého, leč impozantně charismatického ďábelského aristokrata ve vampírské róbě.

Vstupenky za pouhých 99 Kč zakoupíte v síti TicketStream. V ceně je zahrnut voucher na Jameson drink zdarma.

Dracula / 21.4.2011 / Venue music club (Michalská 29, Praha 1) / opening v 19h / start projekce 20h

Více informací na:

www.jamesoncultfilmclub.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze