Na eBay se prodávalo setkání s The Chemical Brothers

  • Na eBay se prodávalo setkání s The Chemical Brothers Fotogalerie (16)
    • 14.04.2011
    • Tisk

    The Chemical Brothers nabídli dva lístky na už vyprodaný festival Coachella a navíc osobní setkání s kapelou. Prostřednictvím online aukční síně eBay je mohli vydražit i čeští fanoušci.

    Sdílejte článek:

Výtěžek z této akce půjde na pomoc cunami postiženému Japonsku, a to prostřednictvím mezinárodní organizace Červený kříž. Blesková aukce skončila v úterý.

The Chemical Brothers ale mají i další festivalové novinky. Letos se totiž stávají headlinery legendárního britského festivalu Glastonbury. Čeští fanoušci ale za kapelou do ciziny letos jezdit nemusí, „Chemici“ jsou totiž hvězdami taneční části programu Open Air Festivalu v Panenském Týnci.

Kapela se do Česka vydává se svou poslední deskou Further. “Už teď je jasné, že The Chemical Brothers na nás vyšlou smršť audiovizuálních efektů,” naznačuje Milena Palečková, dramaturgyně Open Air Festivalu.

Zažít na vlastní oči i uši “chemickou show” a zaplatit za vstupenku jen 495 korun můžou členové O2 Extra Klubu díky akci 1+1 vstupenka zdarma. Akce se vztahuje i na VIP vstupenky. Jeden lístek pak vyjde pouze na 990 korun. Pozor, akce je kapacitně omezená, takže není času nazbyt.

The Chemical Brothers jsou jednou z kapel, které není lhostejný osud katastrofou zasaženého Japonska. Na svých webových stránkách uvedli: “Chemical Brothers podporují Červený kříž, aby vybral prostředky pro lidi zasažené zemětřesením a cunami v Japonsku.”

Kapela je v těchto týdnech a měsících na celosvětovém turné, které má díky Open Air Festivalu zastávku i v srdci Evropy. Světová pódia brázdí se speciálními projekcemi a vlastní scénografií. Také Open Air Festival bude pro “Chemiky” sestavovat speciální scénu. Ovšem přesnou podobu scény ještě festival prozrazovat nechce.

“Podle obrázků, které máme od managementu kapely k dispozici, se rozhodně máte nač těšit,” naznačil promotér festivalu Michal Lukeš. K Chemical Brothers se na Open Air Festivalu postaví ještě Leftfield. Obě kapely vystoupí ve stejný den. Cílem je uspořádat “hostinu” pro uši všem fanouškům elektronické a taneční hudby.

Good Charlotte – I Just Wanna Live

 

Open Air Festival i v roce 2011 odpoví na nejčastější přání českého festivalového publika. 11. – 13. srpna se v Panenském Týnci můžeme těšit i na electro-rockovou show kapely Goose. Chybět nebude ani Interpol, reprezentující špičku indie rockové scény v New Yorku. Z Ameriky dorazí také pop-punkoví Good Charlotte.

Z domácích interpretů nebudou chybět kapely jako Kryštof, J.A.R., Skyline, 100°C, Tata bojs, Mig 21, Nightwork, Sto zvířat, Sunshine a další. Zvučná jména budou v programu i nadále přibývat.

Mimo hudbu a tanec se může celá rodina pobavit sportovními aktivitami, divadly, workshopy nebo atrakcemi pro děti. V areálu vyroste mobilní posilovna Holmes Place, instruktoři budou protahovat návštěvníky lekcemi zumby a aerobicu.

Přestože historie Open Air Festivalu se začala psát teprve v loňském roce, už na jeho premiéru dorazilo přes 18 tisíc hudebních fanoušků. Dalších více než 30 tisíc diváků sledovalo 16tihodinový online streaming.

Už od samého začátku fandí Open Air Festival ekologii. Při prvním ročníku pořadatelský team vytřídil víc než 90 % odpadu, který na festivalu vznikl. Pivo a jídlo na stáncích se prodávaly ve speciálních bio plastech, cestu na festival zajišťovaly autobusy na stlačený zemní plyn… Tyto a řada dalších opatření vynesly festivalu mezinárodní uznání v celosvětové soutěži A Greener Festival Award, kde se Open Air Festival zařadil mezi doporučené („condemned“).

Pořadatelé hodlají letos vysoko nastavenou laťku překonat, a to nejen v návštěvnosti, ale i v úrovni poskytovaných služeb.

Další informace a novinky najdete na www.openairfestival.cz

Sunshine – Victim is Another Name For Lover

 

Podobní interpreti

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze