Párty na kolečkách rozjedou The Tap Tap v Arše již podeváté

  • Párty na kolečkách rozjedou The Tap Tap v Arše již podeváté Fotogalerie (5)
    • 27.03.2011
    • Tisk

    Jako každý rok čeká návštěvníky bohatý a hlavně zábavný program. Šimon Ornest kapelník…

    Sdílejte článek:

Kapela The Tap Tap chystá na pátek 29.4. 2011 další celovečerní show nazvanou Párty na kolečkách. Přijďte si zatančit od 20 hodin do divadla Archa. Jedná se o tradiční benefiční koncert The Tap Tap, kapely studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Handicapovaní hudebníci předvedou během koncertu plného skvělých hostů rytmický nářez, který nedovolí nikomu zůstat v klidu. A jako na každé správné párty to bude především zábava.

Jako každý rok čeká návštěvníky bohatý a hlavně zábavný program. Šimon Ornest kapelník skupiny The Tap Tap k tomu říká: „Určitě největším trhákem a lákadlem letošního 9. ročníku Párty Na Kolečkách bude světová premiéra klipu k písničce Řiditel autobusu, kterou pro nás napsal Xindl X.“ V hlavních rolích klipu uvidíte kromě Xindla X také našeho bubeníka Marka Valentu (o kterém vlastně celá písnička je), Vojtu Dyka a Dana Bártu. Bubeník The Tap Tap Marek Valenta je malého vzrůstu, a proto pěšky obtížně překonává delší vzdálenosti. Jako kompenzační pomůcku, která mu umožňuje zvládnout svůj handicap, používá malé speciálně upravené kolo. Někteří řidiči ho odmítali s tímto kolem přepravit. A právě na tento problém videoklip i píseň „Řiditel autobusu“ vtipně upozorňuje.

Vojta Dyk a Xindl X dorazí na letošní Párty na kolečkách osobně. Jako další hosté s námi v Arše vystoupí zpěvák Kamil Střihavka, jazzový kytarista a skladatel Luboš Andršt nebo herec a zpěvák Jiří Ornest. Hostů a dalších nečekaných šprýmů bude samozřejmě víc – vše se postupně dozvíte na http://www.facebook.com/TheTapTap. Celým večerem vás provedou vždy vtipný speaker kapely Láďa Angelovič a Iva Pazderková, snad nejznámější blondýna v Česku.

Výtěžek z benefiční akce bude využit na nákup vybavení vzdělávacího centra STUDEO. Toto centrum nabízí převážně handicapovaným lidem mimoškolní vzdělávání s cílem lepšího uplatnění na trhu práce.

Záštitu nad celou akcí převzali: Ministr kultury Jiří Besser, primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda a starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Kapelu The Tap Tap v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. V souboru hrají převážně handicapovaní studenti Jedličkova ústavu. Skupina spolupracuje se známými umělci, například s Danem Bártou, Davidem Kollerem, Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, Xindlem X či Tomášem Hanákem. The Tap Tap vydali alba Hopšidyridy (2006) a Párty na kolečkách (2010).

Cena lístku na místě i v předprodeji je 290 Kč, pro studenty 240 Kč.

Fotografie kapely najdete zde: http://www.partynakoleckach.cz/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.