Lenny Kravitz dorazí večer do Brna

  • Lenny Kravitz dorazí večer do Brna Fotogalerie (1)
    • 19.06.2009
    • Tisk

    Americký zpěvák a multiinstrumen­talista Lenny Kravitz vystoupí dnes, v pátek 19. června, v 19:00 v Brně. Pod širým nebem na brněnském Velodromu přestaví svou poslední desku It Is Time For A Love Revolution.

    Sdílejte článek:

  
Své v pořadí osmé představil Kravitz letos v červnu divákům v pražské O2 Areně, kde vystoupení sledovalo kolem čtrnácti tisíc diváků.
Novinka s názvem It Is Time For A Love Revolution je silné album, které dokazuje fakt, že Lenny po dobu dvou dekád neztratil nic z toho, co ho řadí ke špičce nejen mezi interprety a hudebníky, ale i mezi skladateli. „Jsem člověk, který vždy zkouší experimentovat s novými věcmi a snažím se nezůstávat na jednom místě. Obklopuji se různými lidmi a různými vlivy a domnívám se, že tento fakt se promítá i do hudby, kterou tvořím,“ říká Lenny ke své nové nahrávce. Album It Is Time For A Love Revolution vznikalo během tohoto roku. Kromě New Yorku se nahrávalo v Paříži, Miami, na Bahamách a také v Brazílii. Jak je již u Lennyho zvykem, nahrál si většinu nástrojů sám. Album se nese v přímočarém rockovém duchu, ale nalezneme zde prvky soulu, funku i jazzu. Sám název napovídá, že texty jsou o lásce, pocitech a emocích. Každé Lennyho vystoupení se stalo malou senzací. Energie, prýštící z jeho barevné show, je doslova omamná.

Tracklist:
Love Revolution 3:14
Bring It On 3:35
Good Morning 4:17
Love Love Love 3:21
If You Want It 5:08
I'll Be Waiting 4:19
Will You Marry Me 3:44
I Love The Rain 4:44
A Long And Sad Goodbye 5:58
Dancin' Til Dawn 5:09
This Moment Is All There Is 5:07
A New Door 4:39
Back In Vietnam 3:45
I Want To Go Home 5:06
Uncharted Terrain 4:28

Jako předkapelu si s sebou Lenny přiveze vídeňskou formaciAnna F., šestičlennou skupinu v čele se sympatickou zpěvačkou Annou, hrající směs popu, rocku a akustické hudby, která ho doprovází na téměř celém evropském turné.
Brněnské publikum se jistě dočká i Kravitzových starších hitů. A fanynky se už určitě těší, že snad Lenny sestoupí z pódia do hlediště a pozdraví se s nimi. To někdy dělává.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.