Pražský koncert One Republic zahájí Eddie Stoilow

  • Pražský koncert One Republic zahájí Eddie Stoilow Fotogalerie (10)
    • 23.03.2011
    • Tisk

    Již za necelý měsíc, přesně 19.dubna, rozezní prostory pražského klubu SaSaZu skupina ONE REPUBLIC a její megahit Apologize.

    Sdílejte článek:

Skladba, která se v 16 zemích stala no.1 hitem a s více než deseti tisícemi rotacemi za týden nejhranější písní na rádiích. Přes deset milionů downloadů z ní pak učinilo rovněž nejstahovanější a digitálně nejprodávanější skladbu dodnes a stejnojmenný videoklip na youtube shlédlo přes 92 miliónů lidí.

One Republic založili v roce 2002 Ryan Tedder a kytarista Zach Filkins. Jejich sláva však stojí především na prvním jmenovaném – nevídaně talentovaném skladateli a producentovi Ryanu Tedderovi. Nositeli osmi nominací na Grammy, který má „na svědomí“ nejen všechny hity One Republic (vedle výše zmíněné skladby Apologize i Stop And Stare, Say (All I Need) či All The Right Moves), ale také historicky nejhranější píseň na rádiích Bleeding Love v podání Leony Lewis, kterou překonal svůj vlastní rekord a z pomyslného radiového trůnu sesadil skladbu Apologize své domovské formace.

Vloni One Republic hostovali na turné U2 a na podzimní společné „šňůře“ s Maroon 5 měli údajně zahájit přípravy třetího studiového alba, o kterém se proslýchá, že jej skupina vydá ještě letos. „Jejich pražská zastávka je „zahřívací show“ Prague City Festivalu a na koncertě budou k dispozici vstupenky na PCF do všech kategorii s 10% slevou. One Republic na právě probíhajícím tour podávají strhující vystoupení, která trvají cca 90 minut, což dodrží i v Praze.“ říká ředitel pořádající agentury PunxNotDead Borek Jiřík.

Večer zahájí pražská kapela Eddie Stoilow, která počátkem tohoto týdne uvedla na trh nové, v pořadí druhé, album OH MY GOD. „Tvorba One Republic se nám moc líbí, navíc je nám žánrově velmi blízká. Zahrát si před nimi, je výzvou, na kterou se opravdu těšíme“ říká Honza Žampa, zpěvák Eddie Stoilow, kteří slibují do svého koncertního programu zařadit všechny své dosud nejúspěšnější singly Hey You, Floating či aktuální Frozen.

Posledních 400 vstupenek na koncert One Republic je k dostání v síti Ticketportal za 665 korun k stání. Pro velký zájem o VIP vstupenky, které se vyprodaly za necelé tři týdny, pořadatelé přidali ještě 30 kusů Golden VIP. V ceně 2590 Kč jsou zahrnuty long drinky, vodka, whiskey, gin, tequila, pivo, víno, nealkoholické nápoje aj. v zóně umístěné nejblíže pódiu a vybavené separátními bary. Více na www.punxnotdead.cz.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.