Už zítra rozsvítí Lucernu kmotr funkové baskytary T.M. Stevens

Monumentální postava černocha s dredy oděná do pestrobarevných afrických obleků s baskytarou zavěšenou proklatě nízko + dobře promazaná funky-groove rytmika = T.M. Stevens & Shocka Zooloo z USA. 17.3. 2011 vystoupí v Lucerna Music Baru geniální baskytarista T.M. Stevens s projektem Shocka Zooloo.

Čeští fanoušci měli možnost poprvé T.M. Stevense spatřit v březnu 2005 v témže přažském klubu v rámci projektu Vibe Music s kytaristou Jean-Paul Bourellym a bubeníkem doprovodné kapely PRINCE Johnem Blackwellem. Druhá pražská zastávka T.M. Stevense se datuje do listopadu 2006, kdy představil svůj stěžejní koncertní projekt Shocka Zooloo. Letošní koncert se uskuteční opět v rámci koncertní série Prague International Bluenight. Koncert přiváží agentura Liver Music ve spolupráci v Lucerna Music Barem.

T.M. Stevens, americká legenda, bezesporu patří mezi nejlepší baskytaristy ve svém žánru. Vyprofiloval se nejen jako skvělý baskytarista, ale i jako zpěvák a doprovodný muzikant legend světové hudební scény. Zároveň je i nepřehlédnutelnou personou díky své extravagantní image. Během své bohaté kariéry vystupoval s Miles Davisem, Jamesem Brownem (hit “Living In America” s ním dokonce nazpíval), Tinou Turner, po dlouhou dobu s Joe Cockerem. Vedle jmenovaných je znám jako spoluhráč hvězd jako jsou Billy Joel, Little Steven, John McLaughlin nebo Stve Vai.

T.M. Stevens také přezdíván “kmotr funkové baskytary” vyniká strhující a divokou podiovou show. Mnohokrát ukázal jak dokáže jeho živočišný styl hry spolu s všeobjímajícím charisma a okouzlující osobností vtáhnout diváky do dění na podiu. Bez pochyb je tím nejlepším, co je možné v žánru Power/Metal-Funk/Groove-Music dnes vidět a slyšet! Na podiu doprovodí kytarista Blackbyrd McKnight stálý člen megabandu Herbie Hancocka “Headhunters”. Podmaňující kytarová dovednost ho dovedla až po bok Parliament-Funkadelics George Clintona nebo Red Hot Chili Peppers. Posledním členem sestavy Shocka Zooloo je rytmická lokomotiva Gman Sullivan, který v minulosti spolupracovl například s Beyonce Knowles, Nona Hendryx, Guru, Cindy Lauper, George Clinton, Uli John Roth, Bad Brains nebo s Prince Paul.

Vstupenky již v předprodeji sítích Ticketpro, Eventim a v pokladně Lucerna Music Baru. Nejlevnější lístky (bez poplatku) jsou k dostání na pokladně klubu. Předprodej Lucerna Music Bar : 300 Kč / Cena Lucerna Music Bar na místě 350 Kč

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.