Klubový Bandzone.cz Fest

  • Klubový Bandzone.cz Fest Fotogalerie (13)
    • 17.06.2009
    • Tisk

    Ve čtvrtek 18. června začíná v 18:30 večírkem pro nedočkavce u Máchova jezera druhý ročník největšího festivalu klubových kapel Bandzone.cz. Konec je plánován na sobotu 20. června, lépe řečeno na neděli hodně brzo ráno.

    Sdílejte článek:

 
„Ačkoliv na letošním ročníku našeho festivalu jako speciální hosté vystoupí např. i Xavier Baumaxa, Kurtizány z 25. Avenue či UDG, základ programu tvoří mladé talentované kapely. Ty v takové míře na žádném jiném festivalu neuvidíte. Bandzone.cz Fest je jiný než ostatní festivaly. Je pro lidi, kteří mají zájem objevovat nové talenty a aktivně se zajímají o klubovou scénu,“ říká zakladatel Bandzone.cz Festu. Vloni ho navštívilo 3000 lidí a uvidíme, jak to bude letos.
V Areálu Termit v Doksech u Máchova jezera vystoupí na Bandzone.cz Fest opět naprostá špička české klubové scény. Zahrají skupiny: Kurtizány z 25. avenue, UDG, Xavier Baumaxa, Xindl X, The.Switch, The Chancers, Houba, Atari Terror, Sunflower Caravan, Rattle Bucket, Imodium, Punk Floid, Status Praesents, Cartonnage, River Jordan, Prague Ska Conspiracy, X-Core, Niceland, From our Hands (SK), Killerpanda, Scream of the Lambs, Jayk3m, Fake Tapes, Hentai Corp., MC Zuzka, Kombucha, První Hoře, Crazy Áňa, Hubert Cumberdale, Free Fall, BPM, Inverted, Annie's trip, Unaffected Evolution, The Pooh, No Heroes, Abused, Magma Hotel, L.A.aShogun Tokugawa.
Koncerty proběhnou na dvou scénách, třetí (red stage) vznikne ve spolupráci pražského vinylového obchodu djhop.cz a smíchovského hudebního klubu Pekelnej Bar. K tanci, poslechu a odpočinku na ní zahrají převážně rezidenti Pekelného baru a také rezidentka pražského afterparty klubu Studio54. Na této stagi se kromě kvalitní elektronické hudby budou míchat také výborné koktejly. A kdo namíchá muziku? Budou to DJ Adlet, DJ Otik, DJ K.I.F.L.I, DJ Carrasco, DJ Čoko, DJ Ice, DJ FarrellyaDJ Mersi.
Vstupenkyv před­prodejích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream na celý festival 150 Kč, na místě 199 Kč. Ve čtvrtek 18. 6. vstup zdarma. Ubytovánív chat­kách nebo v budově.

Více informací: fest.bandzone.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.