DESmod vyrážejí na první samostatnou šňůru u nás

  • DESmod vyrážejí na první samostatnou šňůru u nás Fotogalerie (8)
    • 12.03.2011
    • Tisk

    Tato ojedinělá událost začíná již za měsíc prvním koncertem v Ostravě a bude pokračovat…

    Sdílejte článek:

Tato ojedinělá událost začíná již za měsíc prvním koncertem v Ostravě a bude pokračovat do dalších 11 českých měst, kde nebude chybět ani TŘEBÍČ. Generálním partnerem tour se stal SPIŠ, který si již i nedávno vyzkoušel partnerství s kapelou na akci „Vítajte na konci sveta“, kde hostovala legendární kapela Nazareth.

Jako hosté vystoupí kapely: HAZYDECAY, EMBASSY, SCARLET ROSE a MANDRAGE.

Desmod je u našich sousedů momentálně jednička. Krom toho, že má velkou přízeň fanoušků, se stal pět krát po sobě " ZLATÝM SLAVÍKEM" a zároveň ho ocenila i kritika. Je několikanásobným držitelem slovenského „Aurela“ (obdoba našeho „Anděla“). Na poslední tři slovenské šňůry si koupilo lístky téměř 100 000 diváků a vždy se dočkali skvělé show.

Na poslední šňůře se hrálo na dvojpodlažním podiu o rozměru 24×16 metrů a kromě laserů kapela využila 70m2 LED obrazovek v HD kvalitě. Česká šňůra bude sice skromnější vizuálně, ale pořadatelé turné jsou přesvědčeni,že Desmod Vás zasáhne kladnou energií, které jsou jeho koncerty nabité.

Více info najdete na: www.desmod.sk/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.