Trochu jiný fest - SOBOfest

  • Trochu jiný fest - SOBOfest
    • 18.06.2009
    • Tisk

    V sobotu 20. června se od 11:00 koná v Sobotce v areálu kolbiště pod zámkem Humprechtem v ráji (Českém) trochu jiný festival – SOBOfest. Kromě skvělé muziky je plný sportovních aktivit a dobré je i to, že se najde zábava pro celou rodinu. Je to druhý ročník a ten loňský se velmi vydařil.

    Sdílejte článek:

 
Z hudebního programu
Kolem druhé hodiny odpolední zahraje Jakub Smolík několik písniček pro děti z Dětského domova v Krnsku, ale samozřejmě i pro všechny své další fanoušky.
Všechny příznivce kapely UDG, kteří u toho nemohli napoprvé být, jistě potěší, že tato neustále oblíbenější kapela dopokřtí svou poslední desku Autoportrétprávě na SOBOfestu. Jedním z nečekaných kmotrů bude také tajemný KlingH0n.
Z dalších jmenujme skupinu Kočky neberem, L.O.S., Nicelanda, Nightwork, Seven, Medvěd 009neboRybičky 48.

Sportovní stage
ovládne opravdu dlouhá řádka aktivit. Nebude chybět Vehicle Miracle BMX exhibition, Capoeira, Footbag & Football Freestyle, Wing-Tsung, Muay Thai, box, fingovaný zásah speciální jednotky, freestyle karate, breakdance show, žonglování – yo-yo, diabolo, flowerstick, fireshow, frisbee freestyle, indoboard contest, paintball hřiště nebo horolezecká stěna. Horolezecká stěna Sobotka je třetí největší horolezecký areál v ČR.

Dále se můžete těšit na turnaj v obřím nafukovacím fotbálku od na podporu Dětského domova v Krnsku. Jednou z hereckých hvězd, které se zúčastní dobročinného turnaje, bude idol dívek, představitel hlavní role Mickiho v muzikálu Kvaska, Filip Tomsa. Účast v tomto přislíbili Lukáš Vaculík, Ondra Vetchý*nebo *Radim Vrbata.
A doplňovat to všechno bude dětský koutek se spoustou lákadel a nejrůznější výtvarné dílny pro děti a dospělé.
Ani hladem nebudou návštěvníci festivalu trpět – budou pečená prasátka, steaky na grilu, klobásky, vychlazené pivo a mnoho dalších pochutin za normální ceny.
Vstupenky za 169 Kč v předprodeji Ticketportal, na místě za 199 Kč studenti s ISIC za 149 Kč. Děti do 120 cm zdarma. Výhodně je rodinné vstupné (podle počtu dětí).
Více informací: www.sobofest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.