Co bylo na tiskovce o SázavaFestu

  • Co bylo na tiskovce o SázavaFestu Fotogalerie (7)
    • 15.06.2009
    • Tisk

    10. června uspořádal organizátor O2 SázavaFestu tiskovou konferenci. Informace vám ve zkratce přinášíme. Nepřehlédněte v záplavě zpráv deadline předprodeje limitované edice za 899 Kč, který je 20. června. Po tomto datu to bude konečných 1200 Kč. A to nejdůležitější: SázavaFest se koná na přelomu července a srpna v Kácově.

    Sdílejte článek:

 

Warm Up na zámku
Přímo na náměstí u kácovského zámku vyroste nová stage Kácovské léto, která bude volně přístupná už od středy 29. srpna až do neděle 2. srpna. Pořadatelé O2 SázavaFestu tak podpoří kulturní dění města a dobrovolné vstupné poslouží jako dar na opravu barokního zámku. V pátek 31. srpna tu vystoupí Lenka Dusilová s projektem Eternal Seekers (cena Anděl 2008).

Pozor, Česko čeká Mobylizace
Největší hvězdou festivalu bude Moby se svou kapelou. Pořadatelé připravili pro nedočkavé fanoušky sérii akcí s názvem Moby Nights (už jsme informovali).

Autorské čtení, film a divadlo
Letos posluchače čeká autorské čtení Michala Viewegha z připravovaného románu Povídky o lásce, které doplní nejznámější český baskytarista Pavel Jakub Ryba. Bude i projekce filmu Případ nevěrné Kláry a autogramiáda. Na festivalu proběhne předpremiéra Kudykamu Michala Horáčka s hudebním přispěním Ondřeje Brzobohatého.

Kde budete bydlet a jak se do Kácova dostanete?
Vedle areálu festivalu vyroste nový kemp, nebude chybět oddechová relaxační část, jezírko, pláž a horolezecká stěna. České dráhy posílí své spoje a pro motorizované fanoušky bude zajištěný parking (250 Kč).
**
On-line program O2 Sázavafestu v mobilu**
Sledovat více než 150 hudebních a dalších účinkujících není jen tak, proto O2 pro své zákazníky připravil speciální mobilní stránku, kde najdou online program festivalu, aktuality přímo z festivalového areálu, info o kapelách a užitečné odkazy na počasí, jízdní řády nebo mapy. Tato služba bude zdarma, bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Stačí poslat SMS ve tvaru EXTRA na číslo 999888 a obratem přijde SMS s odkazem na festivalovou mobilní stránku. Bude spuštěna do konce června.

A na závěr jedna novinka:
Svou účast na SázavaFestu potvrdil skotský hudebník Jimmy Sommervill. *„Je to obrovská čest, že si Jimmy pro své premiérové vystoupení v Česku vybral právě O2 SázavaFest. Navíc bude vystoupení obohaceno o vícečetný vokál, takže vyniknou všechny jeho slavné duety z Bronski Beat a Communards a jeho sólové dráhy,“*uvedl šéfdramaturg festivalu.

Více informací na www.sazavafest.cz.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.