Kylie Minogue v O2 areně nadchla 10,5 tisíce lidí

  • Kylie Minogue v O2 areně nadchla 10,5 tisíce lidí Fotogalerie (25)
    • 03.03.2011
    • Tisk

    Australská zpěvačka Kylie Minogue v pražské O2 areně dokázala, že nebyly nadnesené zvěsti…

    Sdílejte článek:

Australská zpěvačka Kylie Minogue v pražské O2 areně dokázala, že nebyly nadnesené zvěsti o výjimečnosti jejího světového turné a že se v něm skutečně proměnila v bohyni lásky a sexu.

Přesně ve 20:40 se ve středu 2. března 2011 vynořila ve zlaté mušli z antického chrámu bohyně Afrodity a pak už celé dvě hodiny nenechala nadšené publikum vydechnout. 8 kostýmů světoznámých návrhářů Dolce & Gabana, Kylie létící na polonahém černém andělovi, pyramida z polonahých lidských těl, tryskající fontány s 41 tisíci litry vody, více než milion pohyblivých částí pódia, 7 výtahů, antičtí bojovníci, vzduchoplavci, tanečníci, tanečnice a mnoho dalšího. Kylie Minogue si dokonce na pódium ve tvaru obřího srdce k sobě vzala dva fanoušky, políbila je a podepsala se jim.

„Kylie Minogue se po skončení výpravné show za půl miliardy korun ještě se svým přítelem zdržela v šatně O2 areny, která byla celá vyvedená v bílé barvě. Jako občerstvení měli oni a tanečníci k dispozici např. spoustu zeleniny, sashimi, 8 kilogramů tuňáka a kokosovou vodu. Zpět do hotelu oba odjeli přesně ve 23:30. V Praze se zdrží až do pátku, kdy vystupuje v Lipsku,“ říká k tomu Jan Tuna, mluvčí BESTSPORT akciová společnost, majitele a provozovatele O2 areny, která koncert pořádala.

Těsně před odjezdem si drobná kráska převzala osobní dopis od paní Alexandry Gábrišové z Českých Budějovic. Paní Gábrišové stejně jako Kylie Minogue lékaři před několika lety oznámili: „Máte rakovinu prsu!“ Sympatická žena se ale nevzdala, podrželi ji její blízcí a především tehdy patnáctiletý syn, který, když mu zprávu o své nemoci oznámila, řekl: „Ty jsi jako Kylie Minogue, viď ?“A po chvíli ticha dodal: „Mami, ale Kylie do roka zpívala!“ Pak následovaly 2 operace, 8 sérií chemoterapií, hormonální léčba a 25 dávek ozáření. Dnes už paní Alexandra může říct, že stejně jako Kylie zákeřnou nemoc porazila.

A teď sympatická úřednice z jihočeské metropole viděla Kylie Minogue naživo v plné kráse a hlavně zdraví. Ze soukromí Skyboxu O2 areny jí sledovala mimo jiné se svým manželem a s herečkou Mahulenou Bočanovou, která je ambasadorkou Avonu v boji proti rakovině. Obě byly z celé show nadšené. <div align=„left“„Ještě nikdy jsem na takovém koncertě nebyla, moc se mně líbil a jsem šťastná, že Kylie Minogue přijala můj osobní dopis, ve kterém jí popisuji svůj příběh. Jsme šťastná i ze setkání s Mahulenou Bočanovou,“ řekla po skončení show Alexandra Gábrišová. „Moc paní Gábrišovou stejně jako Kylie Minogue obdivuji a držím jim pěsti. Se svou vůlí nevzdat to jsou vzorem pro mnoho dalších žen s podobným osudem. Samotný koncert byl úžasný, vychutnala jsem si především taneční čísla,“ dodala Mahulena Bočanová.

Z luxusního Klubového patra O2 areny ozdobeného antickými sloupy vytesanými z ledu sledovaly show Kylie Minogue i zpěvačky Helena Zeťová, Dara Rolins a modelka Simona Krainová. Stejně jako všichni návštěvníci tohoto patra si vychutnávaly afrodisiakální menu složené např. z čerstvě otevřených nebo gratinovaných ústřic, kalamár s česnekem, chilli papričkami a koriandrem, hovězím carpaccio s lanýžovou emulzí a rukolou, carpaccio z lososa s juzu drezinkem, indonéským salátem z krevet a litchi, pečených kousků mořských ryb se šafránovou omáčkou, grilovaných středomořských chobotnic s omáčkou Champagne, ponzu želé a kešu oříšky nebo třeba z tataráku z uruguayského býčka.

Fotoreport z koncertu „antické bohyně“ Kylie Minogue

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.