V Abatonu dnes proběhne křest nové desky INDY-KMBL

INDY-KMBL pod tímto názvem uvedl nedávno na trh svůj sólový projekt Indy, legenda českého hip hopu.

Album přináší celkem patnáct skladeb, které jsou povětšinou dílem Indyho a Raeho (bubeníka skupiny Clou). Uslyšíte na ní ale i tracky známých jmen jako jsou DJ Wich, Emeres nebo dvorní skladatel PSH – DJ Mike Trafik. Mezi hosty se objevila elita česko – slovenského hiphopu – Orion, Vladimir 518, LA4, Vec, Zverina, James Cole, Kato a mnoho dalších.

A budou to jak Orion tak James Cole, Kato či Nicole, kdo se rovněž zúčastní slavnostního křtu alba, jenž se odehraje již zítra v Abatonu. V rámci večera vystoupí Indy s Wichem a La4, dále MAAT nebo DJs Maztah, NobodyListen, Kid Montana a JSM.

Vedle Abatonu bude Indy k vidění namátkou 11.3. v Plzni, 19.3. v Králíkách, 25.3. v Holicích, 26.3. v Mostu, 15.4. v Jihlavě, 29.4. v Aši nebo 23.6. na pražském Výstavišti na prvním ročníku Prague City Festivalu, který přivítá např. také House Of Pain.

Více na www.indykmbl.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.