Jaga Jazzist se vrací s jednorukým banditou do Prahy

  • Jaga Jazzist se vrací s jednorukým banditou do Prahy
    • 02.03.2011
    • Tisk

    Vzpomínky na loňský koncert skupiny Jaga Jazzist na březnové Conference zůstaly velmi…

    Sdílejte článek:

Vzpomínky na loňský koncert skupiny Jaga Jazzist na březnové Conference zůstaly velmi hluboko jak v jejích členech, kteří se z toho nedávno vyznali na Facebooku, tak ve stovkách fanoušků famózních Norů. A protože vítězná sestava se nemění, Jaga Jazzist se v březnu do Prahy vrátí.

Koncentrát nujazzu a elektronické hudby v podání devíti Norů kolem geniálního skladatele Larse Horntvetha vybuchne 24. března na Conference v Lucerna Music Baru.

Jaga Jazzist jsou stále na turné k veleúspěšnému albu One Armed Bandit. O tom, jak se na návrat do Česka těší, svědčí, že koncert na Conference v Paláci Akropolis zařadili mezi TOP 3 koncerty roku 2010.

Zástupci britského vydavatelství Ninja Tune unikátním způsobem propujují různé hudební styly, pohybují se na pomezí jazzu, rocku a drumandbassu. Během koncertu vystřídají až třicet nástrojů od trubky, kytary, basy, basklarinetu, saxofonu, kláves nebo vibrafonu. Kritici jejich hudbu často popisují jako nadčasovou a hyponotizující.

Zatím poslední, šesté album vyšlo v lednu 2010. Dosud se ho prodalo několik desítek tisíc kopií. V červenci k němu přibylo i čtyřskladbové EP Bananfluer Overalt, na oficiální videoklip fanoušci dosud čekají.

Vstupenky na koncert Jaga Jazzist v Praze jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a v pokladně Lucerna Music Baru.

Sledujete facebookovou stránku Conference a web www.cnfrnc.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.