V pátek proběhne minifestiválek kytarovek ze všech koutů ČR

Již tento pátek 4. března se v pražském Rock Café představí kapely z mnoha koutů české kytarové scény. Přijměte pozvání na tento výjimečný večer představením zúčastněných kapel.

Strakonická punk-rocková formace GLASSWALL přijíždí po delší době do Prahy se svými chytlavými melodiemi protkanými skvělými klávesami. Na jihu značně proslavená parta si dala s nahrávkou až nebývale na čas, ovšem dlouho-očekávané debutové album vychází již 2.dubna!

Královéhradecké kvarteto MEMPHIS věnující se ryze rockovému žánru má za své pětileté období na kontě mnoho úspěchů na hudebních soutěžích napříč republikou. Momentálně slaví úspěchy s novým singlem The One. Po kratší odmlce se představí také pražkému publiku.

Plzeňský projekt bývalého člena Scissorhands – NO GOOD OK si zakládá na syrovém elektro-soundu postaveném na zvuku skřípavě punkových kytar. Kapela prošla v poslední době změnou na postu bubeníka, což napomohlo živelnému koncertnímu projevu. Jejich svižný set otevře celý páteční večer.

RIVER JORDAN (ex The Airbags) momentálně dokončují práce na novém album s pracovním názvem Calling Ambulance, jehož vydání se plánuje v první polovině roku 2011. Deska bude zvukově postavena na silných melodiích podpořených hutnými aranžemi z ruky Tomáše Frodeho (IMODIUM). Nabízíme Vám ochutnávku skladeb v kombinaci s obrazovým materiálem pořízeným během natáčení desky, při kterém kapela zažila hodně vtipných situací..

Více info:

www.bandzone.cz/glasswall
www.bandzone.cz/riverjordan
www.bandzone.cz/memphis
www.bandzone.cz/nogoodok

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.