Skiareál Horní Domky v květnu ovládne už čtvrtý SpringFest

  • Skiareál Horní Domky v květnu ovládne už čtvrtý SpringFest
    • 09.02.2011
    • Tisk

    Přípavy na už čtvrtý ročník unikátního projektu krkonošské mládeže s názvem Springfest…

    Sdílejte článek:

Přípavy na už čtvrtý ročník unikátního projektu krkonošské mládeže s názvem Springfest jsou v plném proudu. Akce, která je podle pořadatelů krásnou ukázkou spolupráce církve a státu, se uskuteční 14. května ve skiareálu Horní Domky v Rokytnici Nad Jizerou.

Na organizaci festivalu se podílí jak město, tak Římskokatolická farnost – Rokytnice nad Jizerou. Akci finančně podporuje jak Královéhradecká diecéze, tak Liberecký kraj. Na organizaci se tedy podílejí a festival navštěvují lidé s rozdílnými názory na svět i víru. Stejně tak členové kapel, které na festivalu vystupují, mají různé pohledy na život.

Tentokrát se návštěvníci SpringFestu mohou těšit celkem na 12 kapel, které vystoupí na dvou pódiích. Pět kapel bude místních: Eliata, Stopdepress, VeVývoji, Thisplay a Paralen-i-ibalgin. Na velkém pódiu zahrají: Up!Great (Ostrava), !ON (Liberec), František Nedvěd mladší (Praha), Šatlava (Přibyslav) a host ze Slovenska – The Elements.

Hlavními hosty budou folkoví Traband a punk-rockoví Jaksi Taksi.

Celá akce proběhne přímo ve Skiareálu Horní Domky v Rokytnici. Ten nabízí velké venkovní i vnitřní prostory, takže není třeba se bát nepříznivého počasí. V programu ani letos nebudou chybět různá zpěstření jako např. slosování o paraglidingový seskok, okružní jízdy lanovou dráhou nebo otevřené lanové centrum.

Důležitou součástí projektu jsou také vystoupení osobností na Beseda Stage, tedy v prostoru pro přednášky, besedy a jiná setkání s hosty. Přibyly také vernisáže místních umělců (výstavy obrazů, maleb, fotek a skla).

SpringFest nabídne i představení uměleckého projektu Martina Marka (studenta ateliéru Time-based media, fakulty umění a designu, Univerzity J. E. Purkyně). Půjde o videoprojekci doplněnou zvukem a živým vystoupením autora.

Vstupenky v předprodeji stojí Kč 110,– .

Další informace najdete na www.springfest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz