V březnu příštího roku vyjde nová deska Avril Lavigne

  • V březnu příštího roku vyjde nová deska Avril Lavigne Fotogalerie (12)
    • 11.12.2010
    • Tisk

    Čtvrté studiové album zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne, která na něm pracovala celé dva roky, vyjde u RCA Records 7. března 2011. První singl „What the Hell“ Avril Lavigne poprvé zazpívá na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka „New Year's Rockin' Eve“.

    Sdílejte článek:

Lavigne na albu pracovala s osvědčenými dlouholetými spolupracovníky jako je Deryck Whibley, Evan Taubenfeld, Butch Walker a zejména skladatel a producent Max Martin. Lavigne ve svých skladbách vždy zpívala o vlastních zkušenostech, o které se dělila se svými posluchači, a album Goodbye Lullaby není výjimkou. Osobní charakter alba je navíc podtržen zvukem, který je drsnější a syrovější než obvykle.

Mezi veselejší skladby na albu patří pilotní „What the Hell,“ nespoutaná oslava radosti a svobody, a „Stop Standing There,“ inspirovaná dívčími spolky z počátku 50. let. Na albu ale najdeme celou paletu pocitů: Lavigne vyjadřuje vděčnost za své blízké prostřednictvím rockové skladby „Smile“, tématu proměnlivosti vztahů se věnuje v „Push“, svou zranitelnou stránku odhaluje ve „Wish You Were Here“ a v titulní skladbě „Goodbye“ nachází odvahu ukončit jednu kapitolu svého života a jít dál.

Mimo zdi nahrávacích studií je Avril Lavigne úspěšnou podnikatelkou, která navrhuje a řídí svou značku lifestylového oblečení Abbey Dawn, která se stačila celosvětově proslavit a začátkem tohoto měsíce zamíří do obchodů ve více než 50 zemích světa. Lavigne nedávno představila i svůj druhý parfém Forbidden Rose, který následoval po úspěšném Black Star, a v roce 2011 bude na trh uveden i její třetí parfém. Letos v září pak Avril Lavigne, inspirovaná svojí předešlou dobročinnou prací, založila vlastní charitativní společnost The Avril Lavigne Foundation. Ta ve spojení s dalšími významnými charitativními společnostmi navrhuje a realizuje různé programy a osvětové akce zaměřené na pomoc dětem a mladým lidem, kteří musí žít s vážnými onemocněními či handicapy.

Avril Lavigne zanechala v historii hudebního showbusinessu nesmazatelnou stopu tím, že prodala více než 30 miliónů kopií alb po celém světě a obdržela osm nominací na cenu Grammy a sedm nominací na kanadské Juno Awards. Na hudební scéně se jako blesk z čistého nebe objevila v roce 2002, kdy vydala kritikou oceňované album Let Go, na kterém se nacházely obrovské hity „Sk8r Boi“ a „Complicated“. Druhé album z roku 2004 nazvané Under My Skin debutovalo na 1. příčce hitparád časopisu Billboard, což se podařilo i s třetím albem The Best Damn Thing, na kterém zazářila skladba „Girlfriend,“ která se dostala na první příčky hitparád a její videoklip zaznamenal na YouTube více než 130 milionů zhlédnutí. Lavigne napsala i píseň „Alice“ ke kritikou oceňovanému filmu Alenka v říši divů režiséraTima Burtona, který ho natočil pro Disney Film.

Více informací naleznete na www.avrilelavigne.com.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze