Dear Superstar vystoupí příští týden v Roxy jako support Papa Roach

  • Dear Superstar vystoupí příští týden v Roxy jako support Papa Roach Fotogalerie (21)
    • 28.05.2009
    • Tisk

    Americká multiplatinová kapela Papa Roach se představí v pražském klubu Roxy již příští neděli. Jako support původně měla vystoupit kapela Buckcherry, aktuálně však Papa Roach oznámili, že místo nich pojedou jako jejich support britští Dear Superstar.

    Sdílejte článek:

Přímo z průmyslové džungle anglického Manchesteru pochází rocková parta Dear Superstar, která ve své hudbě ráda mísí své nadšení pro hard rock ve stylu 80. let s ostřím moderního metalu. Na scéně jsou od roku 2004 a už od počátku se šířily nadšené zvěsti o jejich šílených kulervoucích koncertech.
Micky Satiar, Smeth, The Minge, Milton Gunns a Amadeus – pětice drzých potetovaných hlasitých vylitců, kteří se na pódiu mění v živé projektily. Se svou nespoutanou kytarovou náloží už projeli celou Británii a většinu Evropy, zahráli si už po boku Bullet for my Valentine, Hanoi Rocks nebo Wednesday13 a zakrátko je i my uvidíme v Praze jako předkapelu slavných drsňákůPapa Ro­ach.
První album si Dear Superstar vydali sami pod názvem „Confessions of a Twisted Mind“ a sklidili díky němu ovace v Metal Hammer, Classic Rock, Rock Sounda dalších důležitých metalových časopisech. Metal Hammer je ve svém článku dokonce prohlásil za nové Motley Crüe!
Svou novou desku „Heartless“ nahráli za pomoci producenta Romeshe Dodangody (Funeral For A Friend, Bullet for my Valentine, The Blackout, Kids in Glass Houses), aby zachytili energii nekonečných koncertních šňůr a zhýralého životního stylu. Deska vyšla na sklonku minulého roku na legendárním nezávislém labelu Demolition/DR2 Records. Dear Superstar se tak stali stájovými kolegy Therapy?, Davida Lee Rotha, Twisted Sister, Wednesday13 nebo Sebastiana Bacha.
Letošní rok začali Dear Superstar více než zdárně – nedávno byla potvrzena jejich účast na známém Download Festivalu a jak už jsme jednou zmínili, jedou také velmi úspěšné turné s americkými Papa Roach. Tuto skutečnost stojí za to opakovat, protože právě s Papa Roach uvidíte manchesterské divochy Dear Superstar i vy. Stačí, když se 7. červnavydáte na koncert do pražského klubu Roxy.
Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 690,– Kč + poplatky.
 
Více info na:

**
**

 
www.myspace.com/dearsuperstar
****www.roxy.cz****
www.myspace.com/…ckupromotion
www.dsmacku.com
www.myspace.com/paparoach
www.paparoach.com
www.dearsuperstar.co.uk

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz