Výhodná kombo-vstupenka na Gentlemana a Busy Signal

  • Výhodná kombo-vstupenka na Gentlemana a Busy Signal Fotogalerie (4)
    • 27.10.2010
    • Tisk

    Přesně po třech letech se vrací do pražské Lucerny nekorunovaný král evropského reggae,…

    Sdílejte článek:

Přesně po třech letech se vrací do pražské Lucerny nekorunovaný král evropského reggae, který má mnohé přesahy i do dalších žánrů od soulu přes  hiphop až k popu. Gentleman pochází z německého Kolína nad Rýnem, ale dnes už bychom o něm v rámci jeho koncertů po celém světě a propojení s Jamajkou, kde vzniklo i nejnovější album, mohli mluvit jako o naprosto kosmopolitním umělci.

Gentlemanova nová deska Diversity je důvodem velkého evropského turné, v rámci kterého se vrátí i do Prahy. Tentokráte ale s novou show, novou kapelou Evolution band a také speciálními hosty.

Jednak s ním přijede soulový objev Jamajky Christopher  Martin a jako předkapela se v Čechách poprvé představí německý Jahcoustix. Můžete se tak těšit na minimálně dvou a půl hodinovou show, kterou byste si neměli nechat ujít (i v případě, že už jste jej někdy naživo viděli).

Lístky jsou v předprodejích od tohoto týdne za Kč 450,–, na místě pak budou stát Kč 550,–.

Vzhledem k tomu, že dva týdny před Gentlemanem vystoupí v Lucerna Music Baru exkluzivně také Busy Signal, který je aktuálně největší hvězdou jamajského dancehallu, můžete si oba koncerty užít za zvýhodněnou cenu. Kombo ticket Busy Signal + Gentleman vás vyjde jen na Kč 700,–, takže ušetříte hned několik stovek.

Bonusem navíc je fakt, že Lucerna Music Bar v rámci letošních 15. narozenin bude mít od listopadu nový zvukový aparát i světelný park.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz