IAMX to už za týden rozbalí v pražském klubu MeetFactory

  • IAMX to už za týden rozbalí v pražském klubu MeetFactory Fotogalerie (10)
    • 15.10.2010
    • Tisk

    Letos se IAMX už u nás objevili. Tentokrát máte možnost si užít Chrise Cornera a jeho ansámbl…

    Sdílejte článek:

Letos se IAMX už u nás objevili. Tentokrát máte možnost si užít Chrise Cornera a jeho ansámbl 22. října v pražském klubu MeetFactory, kde si můžete užít písně, které už znáte z předchozích koncertů, ale i skladby z připravované albové novinky.

Před nadcházejícím vydáním nového alba na jaře příštího roku, IAMX zvou na ochutnávku další kapitoly jejich zběsilého a zároveň zkroceného, sluchového a vizuálního útoku do MeetFactory už příští pátek.

Můžete se těšit na další várku sexualního napětí, dravých kytar a hypnotických, provokativních textů. Dokonce možná získáte šanci být jedním z prvních svědků dalšího vývoje hudební trasy IAMX s několika novými písněmi jako návdavkem.

Známí díky géniu frontmana a kapelníka Chrise Cornera, IAMX nahromadili obstojnou řadu skalních fanoušků, kteří čekají na každý jejich krok se zatajeným dechem.

Neustále se měnící povaha Cornerovy hudební vize způsobuje, že se její nakažlivé zvuky ustavičně mění, vyvíjejí, přeměňují, aby korespondovaly se zamyšlenými, erotickými a často sociálně politickými odstíny v jeho textech.

Písně z alba Kiss + Swallow, vydaného roku 2004, jako “Skin Vision” a “Sailor” se téměř okamžitě staly klasikou, aby vyvinuly nový žánr, nazývaný „glam noir“. Následující The Alternative, bylo rádiem XM zvoleno za nejlepší album roku 2007, jako vzdor repetitivnímu, předvídatelnému mainstreamu a revolucí samo sobě bylo následné, třetí studiové album Kingdom of Welcome Addiction, které obsahuje éterickou baladu „I Am Terrified“ a duet s Imogen Heap “My Secret Friend”.

IAMX – Spit It Out

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz