Finálový večer Miss Angel Star 2010 už tento pátek v Retru

Už tento pátek bude v pražském klubu Retro Music Hall vyhlášena nejkrásnější dívka portálu PartyPlanet.cz. Do soutěže, která začala v květnu, se přihlásilo 655 dívek z celé České republiky.

Sami uživatelé portálu si mohli zvolit, která z dívek je pro ně tou nejkrásnější. Výsledky hlasování byly zveřejněny v polovině září.

Kromě oficiálního předání cen finalistkám se návštěvníci klubu 8. října mohou těšit také na další soutěž, která proběhne přímo v rámci slavnostního večera. V průběhu trvání celé akce na internetu se současně konaly eventy v klubech po celé České republice. Na těchto akcích návštěvníci klubů volili regionální vítězky soutěže. Ty se teď na pražském finálovém večeru utkají o titul Miss Angel Star 2010 – Finálový večer.

Do poroty zasednou zástupci partnerů soutěže. Generálním partnerem je společnost Beiersdorf spol. s r.o. se zanačkou Nivea a produktovou řadou Angel Star. Role hlavního mediální partnera se ujalo Fajn Radio. Dalšími partnery projektu se staly společnosti Dream Cars Just 4 you, Allegria, Luxusnipradlo.cz, Represhop.eu, MASK, Harfa Sport a další.

Kromě vyhlášení Miss Angel Star 2010 – Internet a Miss Angel Star 2010 – Finálový večer je na programu také projekce DJe Rockstara, vlasová show Pure Hair Studia a spousta další zábavy. Vstup je zdarma.

Více informací najdete na PartyPlanet.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz