Poslední vstupenky na sobotní koncert Davida Guetty

David Guetta neláme jen rekordy v prodeji singlů a alb, ale také v prodeji vstupenek na svou show v rámci One Love tour, kterou přiveze už tuto sobotu 25. září také do Prahy.

Na první halové vystoupení Davida Guetty v Česku se vyprodaly vstupenky základní kategorie během pouhého jednoho týdne! Aktuálně byl uvolněn do prodeje poslední balík vstupenek v kategorii stání až po několik variant z kategorie VIP, které zaručují ta nejlepší místa, odkud lze show sledovat.

Všechny vstupenky jsou k zakoupení v předprodejích sítích Ticketpro a Ticketportal. Už teď – pár dní před akcí – je jich prodáno celkem přes 12 000 kusů.

Vedle nejžádanějšího světového dje a producenta se představí v pražské Tesla Areně také česká djka Lucca, která se postaví za djský pult po několikaměsíční pauze, kdy přivedla na svět svého prvního potomka. Svůj energický housový set odehrají i Dániel Dalmady a Zsolt Milichovszki, dvojice maďarských producentů a djů, které taneční scéna zná pod hlavičkou projektu Muzzaik. Jako další zahraniční host vystoupí italský dj Mauro Mondello.

Čeští fanoušci se mohou těšit na celonoční show, která začne osmou hodinou večerní. David Guetta vystoupí ve tříhodinovém setu, ve kterém určitě zazní některé z jeho nejznámějších skladeb, jako např. Memories, Sexy Chick, Gettin' Over You, Commander, The World is Mine, Revolver a další.

www.davidguetta.com

www.david-guetta.cz

A tady je pro vás ještě přehled volných vstupenek:

stání 830,– Kč / první vlna – VYPRODÁNO

stání 980,– Kč / druhá vlna – VYPRODÁNO

stání + tribuny 1250,– Kč

VIP Jih: 2700,– Kč (obsahuje raut)

VIP Premium lože: 2700,– Kč (každý box má k dispozici stolek + 1 lahev vodky, 1 lahev sektu, 1 lahev rumu, 2 lahve vody, jablečný a pomerančový džus + raut)

VIP Premium: 2500,– Kč (obsahuje raut)

VIP Exclusive: 3900,– Kč (obsahuje raut, vstupenka je do skyboxu)

VIP terasa: 3900,– Kč (vstupenka obsahuje welcome drink, catering a vlastní bar)

David Guetta feat. Kid Cudi – Memories

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz