V prodejnosti bodují stále Iron Maiden i Apocalyptica

Iron Maiden stále drtí hitparádu prodejnosti. Ani čtyři týdny nestačily konkurentům na to, aby sesadili jejich patnáctou nahrávku Final Frontier z první příčky žebříčku.

Na druhé místo se z šestého posunula deska Už slovenského zpěváka, hudebníka a textaře Richarda Müllera, která je v žebříčku už osmnáctý týden. Pravidelné týdenní výsledky zveřejnila Česká sekce Mezinárodní federace fonografického průmyslu (IFPI).

Na třetí příčce je vítěz soutěže Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr s debutem Let's Celebrate, na čtvrté z druhého klesl výběr Taneční liga 123 a na páté místo se vrátilo album finské skupiny Apocalyptica 7th Symphony. Šestá příčka patří novince What Lies Beneath finské zpěvačky Tarji Turunen, bývalé členky skupiny Nightwish, která je odborníky považována za jednu z deseti nejlepších sopranistek světa.

Sedmý zůstává už třetí týden po sobě Michal David s deskou 50. Na osmé místo si z jedenáctého v minulém týdnu polepšil Ben Cristovao s albem Definitely Different, devátý skončil nedávno zesnulý Petr Muk s posledním studiovým albem V bludišti dnů a desítku nejprodávanějších nahrávek uzavírá album Scream Ozzyho Osbourna.

Ze zahraniční produkce je v Česku zájem o novou nahrávku Blackmore´s Night a desky Katy Perry, Eminema a Kylie Minogue.

Oficiální žebříček 50ti nejprodávanějších alb a výběrů populární hudby publikuje česká pobočka IFPI každý týden na základě hlášení prodejen pokrývajících téměř polovinu objemu prodeje zvukových nosičů v České republice.

1. Iron Maiden – Final Frontier

2. Richard Müller – Už

3. Martin Chodúr – Let's Celebrate

4. Různí – Taneční liga 123

5. Apocalyptica – 7th Symphony

6. Tarja Turunen – What Lies Beneath

7. Michal David – 50

8. Ben Cristovao – Definitely Different

9. Petr Muk – V bludišti dnů

10. Ozzy Osbourne – Scream

Apocalyptica feat. Corey Taylor – I´m Not Jesus

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz