Kompletní program oznamuje také Hip Hop Kemp

  • Kompletní program oznamuje také Hip Hop Kemp Fotogalerie (185)
    • 17.08.2010
    • Tisk

    Už zítra startuje warm-up party 9. ročníku festivalu Hip Hop Kemp, po kterém budou následovat tři…

    Sdílejte článek:

Už zítra startuje warm-up party 9. ročníku festivalu Hip Hop Kemp, po kterém budou následovat tři dny nadupané hudby, tance, graffiti a rozmanitého doprovodného programu. Přinášíme kompletní program celého Hip Hop Kempu – všechny stage, warm-up party, breakdance aréna a doprovodý program.

STŘEDA:

BACKSPIN HANGÁR

18:00 DJ Chocolatic /CZ

19:00 DJ Shakul /SK

20:00 DJ Spinhandz /SK

21:00 DJ Spank /SK

22:00 DJ Swordz /B

23:00 DJ Clever Munkey (The Disablists) /UK

0:00 DJ Tuco /UK

1:00 DJ Sticky Dojah /D

2:30 Khalil (Livin' Proof) /UK

JAHMUSIC REGGAE STATION

18:00 DJ Fatte /CZ

20:00 Invázia – Kruscifix /SK

21:00 Rest & DJ Fatte /CZ

22:00 Maylay Sparks /USA, Rocc Spotz /SWE, K Slugga /SWE, Decko /SK, Spleen & DJ Mad Habits /FR, Two Tunges /UK

ČTVRTEK:

LIVE STAGE

15:45 Kaidžas & DJ Lucco /SK

16:20 IdeaFatte /CZ

17:00 Vec & Zverina aka CP Kombo /SK

17:45 PIO Squad /CZ

18:45 O.S.T.R. + LDZ Orkiestra /PL

19:45 Sage Francis /USA

20:30 Freeway & Jake One /USA

21:15 Woody Madera – Turntables In Technicolor AV Show /UK

22:00 Roots Manuva /UK

SKATESHOP.CZ HANGÁR

18:00 DJ Yarri /CZ

19:00 Morelokatr /CZ

19:40 Alexander Petržalský /SK

20:20 Jakost /CZ

21:00 Shomi /SK

21:40 Ryes & Kenny Rough /CZ

22:20 Dezrechts /CZ

23:00 Lyrik & DJ Spank /SK

23:45 Peťo Tázok & Karaoke Tundra /SK

0:30 – 03:00 Grime All Stars – P-Money /OG's, Blacks /OG's & DJ Logan Sama /Kiss FM,Hosted by Tony Black /RoadSound

BACKSPIN HANGAR

18:00 DJ Hlava /CZ

19:30 1210 Symphony /CZ (DJ's Chocolatic, Diskotek & Nneser)

21:00 Backspin MC contest Winter

21:40 Out Of Order /D

22:20 Clementino /IT

23:00 Brad Strut + Tornts /AUS

23:40 Jack Flash /UK

0:30 The Famous Deck Team /D (DJ‘s Crypt, Smart)

2:00 – 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D

80’s: let’s take it back to the oldschool

JAHMUSIC REGGAE STATION

18:00 Kriiska + Kol-ler /CZ

21:00 JBC Emergency feat. Zaggamuffin /CZ

23:00 JahMusic Lightaz /CZ

0:30 Mortal Kombat Sound /D

3:00 Babylon Rocker /CZ

VERTIKÁLNÍ RAMPA

15:00 rozjezd

16:00 exhibice

18:00 exhibice

20:00 volné jízdy

KINGFIT STREETBALL ARÉNA

Warm up, volné hraní

19:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X

POKER

15:00 – 03:00 Poker turnaje

PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ

09:00 – 20:00 Půjčování lodiček

Pláž otevřena NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU

14:00 – 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY

14:00 –22:00 Volná zábava

AQUAZORBING

09:00 – 22:00

PAINTBALL

10:00 – 20:00

LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE

13:00 – 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba

19:00 – 02:00 party

PÁTEK:

LIVE STAGE

13:30 HIFI Banda /PL

14:00 H.S.C (Hörspielcrew) /A

14:45 La Melodia /NL

15:25 Lewis Parker /UK + John Robinson /USA + Joe Kickass /AUS

16:10 H16 /SK

16:50 Pezet / Malolat /PL

17:30 Phat Kat & Elzhi as Cold Steel /USA

18:10 Large Professor /USA

18:50 Moja Reč /SK

19:30 Samy Deluxe /D

20:15 Souboj titánů Freestyle(Rest & Elka /CZ vs Bio & Shomi /SK)

20:30 Chali 2na (Jurassic 5) & House Of Vibes /USA

21:30 Beat Torrent (DJ Pfel & DJ Atom) /FR

22:30 PSH /CZ

23:15 Masta Ace & EdO G /USA

0:00 Boot Camp Clik (Buckshot, Sean Price & Rockness Monsta – Heltah Skeltah, Tek & General Steele – Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic) /USA

SKATESHOP.CZ HANGÁR

17:30 Bandzone.cz showcase (Aeres, Crap Crew, FOPA, LAV, LED’N’ICE (Elka, Kalim, Matheus), Masový Wrazi, MC Peca, Sira + 849185, Stopro (Dezert a Malý Man), Tlustej Kárl)

21:00 Fullcontact /CZ

21:40 Lara303 /CZ

22:20 GrubSon & 3oda Kru /PL

23:00 – 03:00 Grime All Stars (Ghetts /The M.O.V.E.M.E.N.T., Dot Rotten /The Rotten Club, Black The Ripper /Black Magic, DJ Spyro /Rinse FM & DJ Maximum /Boy Better Know, hosted by Tony Black /Road Sound

BACKSPIN HANGAR

17:00 Premiéra dokumentu Kupuj Originál

18:00 Sarny + DJ Spank – Oldschool hip hop history lesson

20:00 DJ Ba2s /CZ

21:00 Logos Apeili /GR

21:40 Herr Von Grau /D

22:20 Block McCloud + DJ Waxwork/USA, D

23:00 Antihelden /D

23:40 The Returners + special guests /PL

1:20 Ladi6 & Parks /NZ

02:00 – 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D 90’s: the golden era of classics

JAHMUSIC REGGAE STATION

18:00 Czajovna Sound /CZ

21:00 Irie Memba /CZ

23:00 Jah Luv Sound /GAMBIA

1:00 Damalistik alongside U-Cee / FR, D

3:00 Ama12Play /MALI

CAPONE DANCE ARÉNA

16:00 – 16:30 Hip Hop jam

16:30 – 17:00 90′s Hip Hop Kill Off (1–3 vs 1–3)

17:00 – 18:00 Lockin’ battle (1vs1)

18:00 – 18:30 Bboying jam

18:30 – 18:45 Krump session

18:45 – 19:30 TOP CZ Street dance shows

(dema – kdo nemá, jede na Dje, tancovat battle bude 8 crews, demo max 5 min, hudbu donést na CD s popisem crew nebo rovnou poslat na výše uvedený email)

19:30 – 20:30 Bboyz battle

20:30 – 21:15 Nintendo city dance game

21:15 – 22:15 Street dance crew vs crew (počet 3–8)

22:15 – 22:30 TOP Europe bboyz exhibition

VERTIKÁLNÍ RAMPA

15:00 rozjezd

16:00 exhibice

18:30 exhibice

20:00 volné jízdy

KINGFIT STREETBALL ARÉNA

14:00 otevření arény

14:00 – 16:00 volné hraní

16:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X

17:00 – 20:00 Kingfit tournament

20:00 Exhibice Xstream Ballers team vs vítěz turnaje o ceny K1X

ZÁPASY V ČOKOLÁDĚ SE 69SLAM, PRÁDLEM DO KAŽDÉHO EXTRÉMU

od 14:00 registrace holek a ochutnávka čokolády

17:00 začátek zápasů

POKER

15:00 – 03:00 Poker turnaje

PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ

09:00 – 20:00 Půjčování lodiček

Pláž otevřena NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU

14:00 – 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY

14:00 –22:00 Volná zábava

AQUAZORBING 09:00 – 22:00

LÉTAJÍCÍ LIŠKA

14:00 – 02:00

SLAŇOVÁNÍ Z JEŘÁBU

14:00 – 02:00

PAINTBALL

10:00 – 20:00

LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE

13:00 – 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba

19:00 – 02:00 party

GRAFFITI WALL

14:00 Graffneck Jam

SOBOTA:

LIVE STAGE

15:00 Sedláci /SK

15:30 Malpa /PL

16:00 BPM /CZ

16:40 Casper /D

17:20 Souboj titánů break

17:30 Tafrob & DJ Maztah /CZ

18:10 Snowgoons DJ's /D & Lord Lhus – Bloodline /USA

18:30 Bekay /USA + DJ DBefekt /FR, USA

19:00 Snowgoons DJ's /D & Sabac Red – Non Phixion /USA

19:20 Indy & Wich + La4 /CZ

20:00 Sat l’artificier (Fonky Family) feat Le Turf /FR

20:50 Rytmus + Kontrafakt /SK

21:35 Fashawn & Exile /USA

22:15 Prago Union /CZ

22:55 Foreign Beggars /UK

23:40 Necro /USA

0:30 Reflection Eternal (Talib Kweli + DJ Hi-Tek) /USA

SKATESHOP.CZ HANGÁR

17:30 Bandzone.cz showcase (Azurit Kingdom, Cartiss, Gambrz Reprs, Jes Brothers, MC Gey, Phoenix, Planet House Jam, Weezo & DJ Inak)

22:00 DJ Tuco vs DJ Quime back 2 back (Dutty Weekend) /UK

0:00 DJ Clever Munkey (The Disablists)/UK

1:00 DJ Ghonzales (Beatcase) /CZ

2:00 Faty M + Pio Skvadra /CZ

BACKSPIN HANGAR

18:00 Backspin DJ contest Winter

19:00 DJ Lil Rowa /CZ

20:00 DJ Friky /CZ

21:00 DJ Peca, Pufaz, DTonate /CZ

23:20 Metrostars /IT

0:00 The Smells /D

The AfteRAParty:

1:30 Ghettosocks with Muneshine /CAN & The Returners /PL

2:30 Snowgoons /D ft. Sabac Red /USA, Bekay /USA, Lord Lhus /USA, DJ DBefekt /FR, USA

3:30 Backspin DJ team: DJ 12Finger Dan, DJ Coma, DJ B-Base /D

JAHMUSIC REGGAE STATION

18:00 Admirál Kolíbal vs. Extatic / CZ

20:00 Wicked Sound / CZ

22:00 Heavy Hev / CZ

00:00 Love Corner Krew / FR

01:00 East West Rockers / PL

03:00 Daddy & Hypa / FR

CAPONE DANCE ARÉNA

15:00 – 15:30 Funky jam

15:30 – 16:00 Poppin’ (1 vs 1)

16:00 – 16:30 Krump city vs city (2–5 vs 2–5)

16:30 – 17:15 Bboying jam

17:15 – 18:30 Hip Hop dance (1 vs 1)

18:30 – 19:30 House dance (2 vs 2)

19:30 – 20:15 HHK Dance maniac

(soutěž stejna jako King of Beat Street, háže se: DJ, úlet, my choice – vyberete si hudební styl, hiphop90s, hiphop, jackson)

20:15 – 21:00 Nintendo city dance game

21:00 – 22:15 Bboyz crew vs crew (2–3 vs 2–3)

VERTIKÁLNÍ RAMPA – Skateboardové Mistrovství ČR

15:00 tréning

16:00 kvalifikace

18:00 finále

KINGFIT STREETBALL ARÉNA

14:00 otevření arény

14:00 – 16:00 volné hraní

16:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X

17:00 – 20:00 Kingfit tournament o ceny

20:00 Slam dunk contest o ceny K1X

POKER

15:00 – 03:00 Poker turnaje

PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ

09:00 – 20:00 Půjčování lodiček

Pláž otevřena NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU

14:00 – 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY

14:00 –22:00 Volná zábava

AQUAZORBING

09:00 – 22:00

LÉTAJÍCÍ LIŠKA

14:00 – 02:00

SLAŇOVÁNÍ Z JEŘÁBU

14:00 – 02:00

PAINTBALL

10:00 – 20:00

LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE

13:00 – 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba

19:00 – 02:00 party

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz