Planet Festival zveřejňuje posledního headlinera - přijedou australští Pendulum

  • Planet Festival zveřejňuje posledního headlinera - přijedou australští Pendulum Fotogalerie (15)
    • 07.05.2009
    • Tisk

    Planet Festival, který proběhne první červnový víkend v Táboře, odtajnil dalšího headlinera: do Čech přijedou legendární Pendulum z australského Perthu, kteří na festivalu vystoupí jako kapela v kompletním šestičlenném složení (Rob Swire, Gareth McGrillen, Paul Harding, Perry ap Gwynedd, Paul Kodish, Ben Mount ).

    Sdílejte článek:

Pendulum se proslavili dnes už kultovní deskou Hold Your Color z roku 2005. Minulý rok vydali další řadovou desku In Silico, která opět vévodila britským hitparádám. Živé vystoupení Pendulum připomíná energickou smršť, ve které je namíchán drum’n’bass s breakbeatem a punk-rockem. (http://www.youtube.com/…pendulumlive?ob=4,www.myspace.com/pendulum). Pendulum doplní již dříve ohlášené britské kapely Klaxons, White Lies, švédské trioPeter Bjorn and John nebo Transglobal Underground. Z české hudební scény zahrají Sunshine, Tata Bojs, Skyline, Gaia Mesiah s novým zpěvákem Viktorem Dykem, Vypsaná fixa neboUDG.
I letos bude pro návštěvníky k dispozici sportovní****vyžití vRepresent/Ska­teshop.cz sportovní zóně.****Zahrát si bude možné minifotbal nebo street basketbal. Na rampě bude probíhat BMX a MTB show.
Organizátoři Planet Festivalu spolupracují seSdružením pro integraci a migraci(SIMI), které poskytuje bezplatnou právní, sociální a psychologickou pomoc nejen uprchlíkům.V rámci projektu „Změna přístupu evropské mládeže k rozvojovým zemím s pomocí migrantů“ se sdružení snaží zvýšit povědomí společnosti o problematice migrace.*„V této souvislosti však musíme uvést, že naše organizace i při sebevětším úsilí nemůže svými službami zajistit pomoc pro všechny cizince na území ČR, kteří se nacházejí v obtížném postavení,“*říká Pavla Burdová – Hradečná ze SIMI.Planet Festival tak ve spolupráci se Sdružením pro integraci a migraci umožní zájemcům přihlásit se přímo na festivalu ve speciálním stánku o práci dobrovolníka, kterému bude v případě dohody a následné dobrovolnické práce vydáno dodatečně oficiální osvědčení o spolupráci.
Na dalším z řady Planet Festival Warm Upů, který proběhne 2. červnaLucerna Music Baru a který bude mít v režii německá elektronická legenda KMFDM, si fanoušci mohou zakoupit zvýhodněné vstupenky za 490,– Kč.
Předprodej na Planet Festival probíhá v sítích Ticketpro a Ticketportal, kde je možné****do 31. května zakoupit vstupenku za 790 korun (+ poplatky), do 4. června za 890 korun (+ poplatky) a na místě pak za 1 100 Kč včetně poplatků.
www.planetfestival.cz
 
Na stránkách ABradia (v sekci soutěže) můžete vyhrátvstupy na tento jedinečný festival!!
     

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze