Skyline dokončují své první album s Markou Rybin

  • Skyline dokončují své první album s Markou Rybin Fotogalerie (10)
    • 30.07.2010
    • Tisk

    Nejpopulárnější domácí taneční kapela Skyline zveřejnila první informace o novém…

    Sdílejte článek:

Nejpopulárnější domácí taneční kapela Skyline zveřejnila první informace o novém, v pořadí již pátém řadovém albu, na kterém pracují od roku 2008.

Album, pro které kapela zvolila název dle pilotní epizody seriálu Profesionálové, PRIVATE MADNESS, PUBLIC DANGER, vychází u labelu SubPub Records v říjnu 2010. Skyline se na své fanoušky chystají s novým a hodně překvapivým soundem (produkce se ujal ostřílený Dušan Neuwerth – Tata Bojs, Vypsaná fixa, The Prostitutes…) a s výraznou posilou v podobě energické zpěvačky Marky Rybin (ex- Gaia Mesiah).

Skyline také připravili pro nedočkavé fanoušky možnost získat speciální limitovanou verzi alba s předstihem (více na www.skylineweb.cz), aby si novinkové songy stihli naposlouchat do velkého podzimního turné a křtu, který proběhne 4. 11. v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky na křest za 200,– Kč včetně poplatku je možno od 26. července zakoupit v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na pokladně v Lucerna Music Baru pak je možné lístky pořídit za 180,– Kč.

Více info na:

www.skylineweb.cza

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz