Clou mají nový videoklip a hledají nového basáka

  • Clou mají nový videoklip a hledají nového basáka Fotogalerie (4)
    • 08.07.2010
    • Tisk

    Už podruhé ve své historii musí Clou řešit náhradu za odcházejícího baskytaristu…

    Sdílejte článek:

Už podruhé ve své historii musí Clou řešit náhradu za odcházejícího baskytaristu – po třech letech je opouští Štěpán Farkaš (Steph), který v roce 2007 nastoupil do kapely za Bugsyho.

“Poslední čtyři roky pro mne byly nejlepší za můj dosavadní život a jsem rád, že jsem je mohl prožít právě s kapelou Clou – Lukášem, Petrem, Radkem a poslední rok i s Pavlem. Hraní pro mne byla, je a vždy bude radost a zábava, ale teď přišel čas, vydat se dál jinou cestou a bohužel toto moje rozhodnutí znamená, že se musím s kapelou rozloučit. Vyrážím hledat štěstí za hranice, tak doufám, že ho tam najdu. Klukům držím palce, aby se jim dařilo a dál dělali kvalitní písničky, ale hlavně, aby se hraním bavili jako dosud” vysvětluje svůj odchod Štěpán, který byl nejen posilou v rytmické sekci, ale od posledního alba For Tonight také výhradním textařem.

“Štěpán do kapely výborně zapadl, jeho odchod nás proto pochopitelně mrzí. Ale respektujeme jeho rozhodnutí” říká k tomu zpěvák kapely, Lukáš Vyhnal a hned dodává: “Navíc, do učité míry se dá spolupracovat i nadálku, jsme proto se Štěpánem dohodnuti, že se bude podílet ještě minimálně na novém albu”. Desce, na jejíž nahrávce už skupina začala pracovat a do éteru již vyslala první vlaštovku v podobě pilotního singlu Believe.

Stejný název nese i videoklip, který Clou v Romeově režii právě dotočili a ve čtvrtek 8.7. jej uvedou v premiéře na o2.music.stream.cz. Novou skladbu už skupina zařadila i do svého koncertního programu, se kterým právě absolvuje vybrané festivaly a jiné letní akce. V nejbližší době budou Clou k vidění namátkou 24.7. na Rockfestu Vysmáté léto v Kadani, 7.8. v Plasech u Plzně (Czech Rock Block) nebo 28.8. na slavnostech Ostravaru.

Více informací na www.clouclub.com.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze