Ben Cristovao představil svůj debut Definitely Different

  • Ben Cristovao představil svůj debut Definitely Different
    • 26.06.2010
    • Tisk

    Svým originálním, přirozeným projevem a nezaměnitelnou barvou hlasu zaujal Ben Cristovao…

    Sdílejte článek:

Svým originálním, přirozeným projevem a nezaměnitelnou barvou hlasu zaujal Ben Cristovao už v soutěži Česko-Slovenská Superstar. Jako jeden z mála finalistů předváděl na pódiu komplexní show, kterou bavil nejen diváky u televizních obrazovek, ale i porotu. Teď se chystá před publikum předstoupit se svým vlastním repertoárem.

„Album Definitely Different je výsledkem kombinace několika stylů, v první části převládá hip-hop / R´n´B, druhá je mix pop/ R´n´B / house. Inspiroval jsem se novou vlnou R´n´B, která je více elektrická a více taneční. Snažili jsme se hodně experimentovat, každý song udělat v trochu jiném stylu, abychom podle reakcí lidí věděli, jakým směrem se ubírat,“ charakterizuje svůj debut třiadvacetiletý zpěvák a tanečník. „Mám spousty oblíbených interpretů, ale snažil jsem se od nich oprostit a být i při zpěvu sám sebou,“ dodává Ben, který se podílel autorsky také na všech textech. Pilotní singl Give me some more pochází z jeho pera dokonce celý. Inspirací při psaní mu přitom byly ženy, jimž se v písních anglicky vyznává ze svého okouzlení, ale i zklamání, láskyplně je oslovuje i nenávistně proklíná.

„Zvolil jsem angličtinu, protože je zpěvnější, navíc jsem za život naposlouchal a naučil se stovky anglických písní a tak se mi slova skládala do rytmu jednodušeji," prozrazuje Ben, jehož prvním posluchačem a kritikem byl kanadský producent Verse-Atile. S tím zahájil spolupráci krátce po svém vyřazení z pěvecké soutěže a v březnu letošního roku začali v torontském studiu nahrávat první písně. Vzhledem k velkému zájmu fanoušků se nakonec zpěvák rozhodl ukrátit jejich čekání a vydat pět písní doplněných o jeden remix a tři bonusy ještě před prázdninami jako tzv. „summer album“, které v druhé polovině roku 2010 doplní „winter album“.

Album Definitely Different bude ke koupi od 1. července 2010 za 149 Kč, v Česku výhradně v obchodní síti Tesco, na Slovensku pak ve volném prodeji ve všech možných distribučních kanálech. Bezprostředně po vydání alba čeká talentovaného umělce první samostatné turné, které startuje 25. června 2010 v 16:00 v Obchodném Centru Dubeň ve slovenské Žilině a pokračuje přes Košice (26. června v Obchodném Centru Galéria, 16:00) a Bratislavu (27. června v Avion Shopping Parku, 16:00) koncerty na českém území.

Podrobnosti o připravovaných akcích najdete na Benových oficiálních webových stránkách www.bencristovao.com.

Fotokredit: Yulya Bazzy

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz